А ви вже помітили новий тренд на Букнеті?
![А ви вже помітили новий тренд на Букнеті? А ви вже помітили новий тренд на Букнеті?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611672335_1408407.jpg)
А ви вже помітили новий тренд на Букнеті?
Але спочатку про головне)
Герой моєї нової історії – “Його маленька сильна дівчинка” Ігор Стриженко – капітан поліції. Особисто для мене вибір цієї професії був нетиповим, але нікуди правди діти – без цього було ніяк. Сюжет, логіка, можливості, що б його. То ж мене майже приставили до стінки й сказали – або так, або пиши щось інше.
Ніколи не любила “Мєнтов” (то я про серіал, якщо що) та подібні фільми, то ж звернулася до книжок. І що ви думаєте? Нарила ось стільки цікавенького!
Отже, лот №1, який, впевнена, багато хто вже читав. Принаймні про нього я вам вже писала)))
“Відділ особливо тяжких спокус”
Каміла Дані
Життя надзвичайно прекрасне. Мені тридцять п’ять, неодружений. Робота – казка. Наставляю на шлях істинний злочинців. Вдома завжди віддано на мене чекає лінивець, ні, лінивець не я, а моя домашня тваринка, мила та спокійна. Із спільного у нас тільки те, що ми постійно голодні, тільки голод у нас різний. Йому смакує салат. Мені – німфи. Всі задоволені. Але все кардинально змінюється того дня, коли в моє чарівне життя вриваються три сексі-бандитки.
Лот №2
“Ексклюзивна відпустка, або До покарання готова!”
Каміла Дані
Олеся: Три до одного. Це моя життєва схема: один успіх — три промахи. Але після того, як до нашого номера увірвався цей мужлан — схема дала збій. Йому мало мого зіпсованого відпочинку, так ще за шантаж взявся. Я маю бути його дівчиною?! Фіктивно, звісно. Ну, тримайся, ментяра!
Костя: Жив собі спокійно, не тужив, поки не прийшла інфа про червону валізку. І почалося. Ще й колишня дружина приперлася до міста з новим любасиком. А я – нянька?! Дідько, але це все можна повернути в інше русло. Нічого, влаштую я дрібній плюгавці відпустку по-одеськи!
Лот №3
“Таємне завдання”
Кристини Асецької
Він – її завдання, той, про кого потрібно добути інформацію і безслідно зникнути. Але це зробити буде важко, враховуючи, що випадково стала фіктивною нареченою свого об`єкта, його брат підозрює її у всіх смертних гріхах, а їхній давній суперник несподівано зацікавився нею. У таких умовах складно не закохатися й виконати своє таємне завдання.
Лот №4
“Шахрайка в мережі” (до речі, це минулорічне оповідання з конкурсу Avitarart)
Кристини Асецької
Кіра потрапила у лапи закону, як професійний хакер. Дівчина вирішує допомогти слідству знайти небезпечного злочинця, взамін на свободу та захист від свого спільника. Проте в неї є одна таємниця, яка змінює все. Розпочинається прихована гра, адже ніхто не збирається виконувати умови договору.
Лот №5
“Холоднокровні” (впевнена, фентезі ви тут точно не очікували побачити!)
Innaturianska
В центральному парку міста знайдено труп. На перший погляд, звичайна смерть, але навколо неї витає багато загадковостей і темного зла. При розтині трупа встановлюється, що він був холоднокровним. Але, як таке можливо, щоб в людському тілі текла кров рептилії? Слідча Анна та судмедексперт Андрій беруться за власне розлідування. Як далеко вони зможуть зайти, якщо темрява бажає вселитися в них самих? Вони ганяються за загадковою істотою, яка постійно ловить їх у полон страху.
Лот №6
Моя зона комфорту
Міла Федорук
Руслана — молода й успішна. Вона не визнає невдач, пасивного відпочинку й тиші. І щиро не розуміє людей, які бояться використовувати всі можливі шанси. Наполегливість Руслани невдовзі винагородиться місцем у команді закордонного рекламного агентства. Але все змінюється після зустрічі з хлопцем, який давно симпатизує їй. Богдан провокує недомовками, без жалю топить у почуттях і чомусь мовчить про минуле. Врешті Руслані доведеться обирати між коханням та черговим кар’єрним успіхом.
Всі історії дуже різні й по стилю, і по жанру, і навіть по настрою)))
Вірю, що кожен знайде собі щось до душі)
А ще щось мені підказує, що цей тренд лише набирає обертів)))
Оригінал статті на Букнет: А ви вже помітили новий тренд на Букнеті?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.