Аудіопроєкт для дітей «365 казок на ніч» матиме продовження

Український інститут книги та медіасервіс Megogo продовжують аудіопроєкт «365 казок на ніч». Про це повідомила пресслужба Megogo.
Організатори представлять три нові цикли аудіоверсій казок сучасних українських авторів. З’являться цикли казок про природу, знання і героїв. Кожен матиме по 20 випусків.
Уже доступний до прослуховування цикл аудіоказок про природу. Серед них твори Ольги Купріян, Марії Солтис-Смирнової, Олени Шкаврон, Віталії Савченко, Ольги Полевіної, Наталії Шейн, Еліни Заржицької, Євгенії Пірог. Нові цикли про знання та героїв поступово з’являтимуться до кінця цього року.
Вибрати казки організаторам допомогли психологиня Марина Клімова та завідувачка відділу координації культурно-освітніх проєктів Київської центральної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка Наталія Козар, а озвучили їх професійні диктори.
«Перший цикл проєкту вийшов наприкінці минулого року і попри обмежений в часі інтерес до різдвяної тематики став одним із найпопулярніших серед дитячого аудіоконтенту. Тому ми раді представити наступний цикл — про природу. Осінь — час, коли хочеться проводити час із родиною й обговорювати найцікавіші історії. Тому ми продовжуємо створювати аудіоказки спільно з Українським інститутом книги. Завдяки такому партнерству ми хочемо розповісти про різноманіття природи, а також звернути увагу на дбайливе ставлення до неї», – зазначає менеджерка Megogo Audio Катерина Котвіцька.
Прослухати усі казки можна безкоштовно. Знайти їх можна у розділі Audio додатку Megogo для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto.
«У сучасному світі для дозвілля дітей створили безліч забавок, а ми в Українському інституті книги дбаємо про те, щоби вони обирали саме літературу. За місяць ми розмістимо ці казки на ютуб-каналі Українського інституту книги, до кожної казки додамо яскраві анімовані ілюстрації, тексти з правильними наголосами для коректного читання вголос і розвивальні завдання для дітей, розроблені методистом. Усе – щоб здобути увагу непосидючих читачів і читачок, а їхнім батькам надати зручні матеріали для родинного читання», – коментує координаторка проєкту в УІК Юлія Колісник.
«365 казок на ніч» – спільна ініціатива Українського інституту книги та медіасервісу Megogo. Головна мета проєкту – заохочувати батьків читати дітям вголос, виховувати любов до літератури, проводити час разом та слухати аудіоказки. Важливою його частиною стали окремі інструкції для дорослих із порадами щодо читання вголос, які розробили фахівці з читання.
Нагадаємо, проєкт розпочали наприкінці минулого року казками на новорічну та різдвяну тематику. Цього року проєкт отримав премію X-Ray Marketing Awards.
Оригінал статті на Suspilne: Аудіопроєкт для дітей «365 казок на ніч» матиме продовження
Блог
На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь ВасканПро це повідомили на сайті tva.ua.
«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.
Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к
В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляціюУпродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок
Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMCУкраїнський журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M
Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогоденняІнтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація
Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій ЛуганщиніУкраїнський правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.