Аудіопроєкт для дітей «365 казок на ніч» матиме продовження
Український інститут книги та медіасервіс Megogo продовжують аудіопроєкт «365 казок на ніч». Про це повідомила пресслужба Megogo.
Організатори представлять три нові цикли аудіоверсій казок сучасних українських авторів. З’являться цикли казок про природу, знання і героїв. Кожен матиме по 20 випусків.
Уже доступний до прослуховування цикл аудіоказок про природу. Серед них твори Ольги Купріян, Марії Солтис-Смирнової, Олени Шкаврон, Віталії Савченко, Ольги Полевіної, Наталії Шейн, Еліни Заржицької, Євгенії Пірог. Нові цикли про знання та героїв поступово з’являтимуться до кінця цього року.
Вибрати казки організаторам допомогли психологиня Марина Клімова та завідувачка відділу координації культурно-освітніх проєктів Київської центральної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка Наталія Козар, а озвучили їх професійні диктори.
«Перший цикл проєкту вийшов наприкінці минулого року і попри обмежений в часі інтерес до різдвяної тематики став одним із найпопулярніших серед дитячого аудіоконтенту. Тому ми раді представити наступний цикл — про природу. Осінь — час, коли хочеться проводити час із родиною й обговорювати найцікавіші історії. Тому ми продовжуємо створювати аудіоказки спільно з Українським інститутом книги. Завдяки такому партнерству ми хочемо розповісти про різноманіття природи, а також звернути увагу на дбайливе ставлення до неї», – зазначає менеджерка Megogo Audio Катерина Котвіцька.
Прослухати усі казки можна безкоштовно. Знайти їх можна у розділі Audio додатку Megogo для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto.
«У сучасному світі для дозвілля дітей створили безліч забавок, а ми в Українському інституті книги дбаємо про те, щоби вони обирали саме літературу. За місяць ми розмістимо ці казки на ютуб-каналі Українського інституту книги, до кожної казки додамо яскраві анімовані ілюстрації, тексти з правильними наголосами для коректного читання вголос і розвивальні завдання для дітей, розроблені методистом. Усе – щоб здобути увагу непосидючих читачів і читачок, а їхнім батькам надати зручні матеріали для родинного читання», – коментує координаторка проєкту в УІК Юлія Колісник.
«365 казок на ніч» – спільна ініціатива Українського інституту книги та медіасервісу Megogo. Головна мета проєкту – заохочувати батьків читати дітям вголос, виховувати любов до літератури, проводити час разом та слухати аудіоказки. Важливою його частиною стали окремі інструкції для дорослих із порадами щодо читання вголос, які розробили фахівці з читання.
Нагадаємо, проєкт розпочали наприкінці минулого року казками на новорічну та різдвяну тематику. Цього року проєкт отримав премію X-Ray Marketing Awards.
Оригінал статті на Suspilne: Аудіопроєкт для дітей «365 казок на ніч» матиме продовження
Блог
Тараса Шевченка звільнили з посади заступника міністра культури та інформполітикиКабінет Міністрів України звільнив Тараса Шевченка з посади заступника міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції. Це сталося під час засідання 8 жовтн
У Києві запрацювала головна книгарня «КнигоЛенду»У Києві відбулося передвідкриття для професійної спільноти головної книгарні «КнигоЛенду» в столиці за адресою вулиця Жилянська 5/60, біля метро Олімпійська. Про це повідомила кореспонд
Роман Ребекки Кван «Жовтолика» екранізуютьКомпанія Lionsgate Television придбала права на екранізацію роману Ребекки Кван «Жовтолика» у форматі серіалу. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.
Режисеркою
Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо
Global Teacher Prize отримала вчителька укрмови й літератури, що руйнує стереотипи про сільську школуУ Міжнародний день учителя оголосили переможців щорічної премії для педагогів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Про це повідомила ГС «Освіторія», організаторка премії.
Головною перемож
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.