Анонс. Новинка!

Анонс. Новинка!

Анонс. Новинка!

Привіт, мої любі!

Але є історії, які не забуваються. Вони переслідують автора, всюди та не дають спокою допоки не знайдуть свого читача. Я відчувала таке лише раз, перед тим як написати “Місто бажань” – роман, що відкрив мені шлях на Букнет. Тепер подібний трепіт повторюється, і, сподіваюсь, згодом він допоможе у створенні чогось особливого. Ця книга стане або моєю найкращою, або найгіршою з того, що я взагалі писала.

Поки залишу обкладинку і анотацію.

                                              

– Від минулого не втекти. Я переїхала в інше місто, обірвала зв’язки з рідними, змінила зовнішність, проте пережите все одно залишається зі мною. Я відчуваю, як воно дихає мені у спину. Підкрадається ближче, аби нагадати про себе у найбільш болючий момент. Я так втомилась… 

– То, може, час розповісти правду?

– Тобі? – розсміялась дівчина. – Пропонуєш довіритись людині, яка живе подвійним життям?

– Так. Бо ніхто не зрозуміє тебе краще, ніж я. Ми схожі.

– Не схожі. Ми з різних паралелей: ти був на місці ката, а я – жертви.

– Господи… Аліно, просто дозволь допогти тобі! Раптом це мій шанс реабілітуватись?

 

Публікація почнеться першого серпня.

Миру вам та перемоги!
 

Оригінал статті на Букнет: Анонс. Новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"