Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури
![Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2024/02/10.jpg)
Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:
- видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина Ніколайчук збирає на Autel EVO 4T Max для 93-ї ОМБр. Долучитися до збору.
Детальніше про збір:
- письменник, військовий Артем Чех збирає кошти на ремонт авто для підрозділу, в якому служать його побратими. Долучитися до збору.
- видавчиня, письменниця Юлія Сливка та письменник, волонтер Андрій Любка розігрують 25 своїх книжок для закупівлі авто на потреби ЗСУ. Долучитися до збору.
Детальніше про збір:
Переглянути цей допис в Instagram
- письменник, перекладач, видавець Остап Українець збирає на дрони для 130 батальйону ТрО. Долучитися до збору.
Детальніше:
А сьогодні нарешті збір від мене. Аеророзвідка 130 бату ТРО на Бахмутському напрямку потребує дронів. Тут загальний збір від бату, але скоріш за все найближчим часом будемо купляти їм щось ще окремо.
Донатити сюди: https://t.co/s9LMCqpUxg pic.twitter.com/UtYP9mO4fQ— Ім’я і національність (@Ukrostap) February 22, 2024
- письменниця, літературознавиця Тетяна Калитенко збирає на авто для 3-ї окремої танкової бригади. Долучитися до збору.
Детальніше:
- заступниця головного редактора видавництва Vivat, поетка Олена Рибка закликає долучися до збору на ремонт евакуаційних автівок і FVP-дрон для 127 ТрО. Посилання на збір.
Детальніше:
- письменниця Наталія Довгопол закликає долучитися до збору на авто для бійців 205 батальйону 241 бригади ТрО. Посилання на збір.
Детальніше:
- волонтер, письменник, перекладач, видавець Євген Лір закликає долучитися до збору для бійців 3 ОШБр. Посилання на збір.
Детальніше:
Друзі, отут збір для бійців, які забезпечували безпечний вихід наших сил з Авдіївки. Абсолютні титани. Ясно що по майну були певні втрати, тому давайте швиденько віддячимо їм за Вчинок і закриємо цей збір? https://t.co/CuT65UsS99
— 🇺🇦 Yevhen Lyr (@LyrYevhen) February 24, 2024
- поетка, письменниця Катерина Міхаліцина закликає долучитися до збору на дрони від волонтерського фонду «Ейпріл». Посилання на збір.
Детальніше:
Як повідомлялося, раніше щонайменше чотири українські видавництва провели благодійні акції, спрямовані на збір коштів для забезпечення потреб Збройних сил України. Раніше видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» зібрало понад мільйон гривень на потреби Збройних сил, розігравши пожиттєву підписку на всі книжки видавництва.
Попередні дайджест зі зборами читайте тут і тут.
Чільна ілюстрація: depositphotos.com
Оригінал статті на Suspilne: Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.