Vivat і Наш Формат отримали премію Спілки українських підприємців

Vivat і Наш Формат отримали премію Спілки українських підприємців

Видавництва Vivat і «Наш Формат» стали переможцями премії «СУП 2021». Про це йдеться на фейсбук-сторінці Спілки українських підприємців.

Видавництво «Наш Формат» перемогло у номінації «Соціальний проєкт року» за проєкт «Військо читає».

 

«Військо читає» − просвітницький благодійний проєкт громадської організації «Реформація» та видавництва «Наш Формат», що має на меті поповнити бібліотеки військових частин України актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою, а також популяризувати читання як вид дозвілля у Збройних силах України. Наразі у межах проєкту книжки отримали 39 військових частин та військових навчальних закладів, в обсязі майже 40 тисяч примірників. Його почали реалізовувати у лютому цього року.

«Ця премія − відзнака того, що зусилля і донейти тих, хто розуміє важливість просвітництва, − немарні. Моя особиста подяка − координаторці проєкту «Військо читає» Тоні Комар, нашим благодійникам, членам ГО «Реформація» та колективу «Нашого Формату», що волонтерить в цьому проєкті», − наголосив на своїй фейсбук-сторінці засновник видавництва Владислав Кириченко.

 

Видавництво Vivat перемогло у номінації «Креатив року» за комунікаційну кампанію по виходу книжки Мей Маск «Жінка, яка має план».

 

Кампанія передбачала: близько 100 публікацій про книжку у національних медіа; чотири особистих інтерв’ю з Мей Маск для телеканалів, журналів; онлайн-зустрічі Мей Маск із читачами; буктрейлер; соціальну кампанію протидії домашньому насильству. Для видавництва вона підписала десять примірників книжки, які Vivat передає українським соціально відповідальним компаніям за благодійні внески у фонд «Ла Страда» для протидії домашньому насильству в Україні. Наразі уже передали сім примірників та зібрали 88 тисяч гривень для підтримки благодійного фонду.

 

У видавництві додали, що за креативну промо-кампанію, значний фідбек від українських читачів, Мей Маск запросила видавців на персональну зустріч, де вони відзняли ще одне промо-відео для читачів з анонсом соціальної ініціативи та наступної книжки авторки: «Мей подякувала команді видавництва постами на своїх сторінках у соцмережах за те, що ми зробили її книгу бестселером в Україні». 

«Безмежно продовжую захоплюватися людьми та командою, з якою ми творимо наш креатив! Від таких потужних проривів зриває дах! І хочеться більше і ліпше, і ще крутіше. І ще будемо, повірте! Тішуся й обіймаю кожного причетного до перемоги. З такою командою просто не можливо не бути супер! Дякую всім, хто віддав за нас голос, книжки випередили навіть «Нову пошту», ви можете це уявити?!», написала на своїй фейсбук-сторінці генеральна директорка видавництва Юлія Орлова.

 

Премія Спілки українських підприємців − щорічна нагорода українських підприємців, яка популяризує проривні філантропічні практики українського бізнесу. Перше відзначення премією відбулось у 2018 році. Переможців визначало експертне журі нагороди, до якого увійшли вісімнадцять керівників українських компаній та керівники Спілки українських підприємців. Крім того, за номінантів можна було проголосувати на сайті нагороди.

 

Додамо, цього року в Україні заснували першу спеціалізовану премію KBU AWARDS, яка відзначає українських авторів за найкращі книжки про розвиток бізнесу і особистісне зростання.

Оригінал статті на Suspilne: Vivat і Наш Формат отримали премію Спілки українських підприємців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"