Vivat і Наш Формат отримали премію Спілки українських підприємців

Vivat і Наш Формат отримали премію Спілки українських підприємців

Видавництва Vivat і «Наш Формат» стали переможцями премії «СУП 2021». Про це йдеться на фейсбук-сторінці Спілки українських підприємців.

Видавництво «Наш Формат» перемогло у номінації «Соціальний проєкт року» за проєкт «Військо читає».

 

«Військо читає» − просвітницький благодійний проєкт громадської організації «Реформація» та видавництва «Наш Формат», що має на меті поповнити бібліотеки військових частин України актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою, а також популяризувати читання як вид дозвілля у Збройних силах України. Наразі у межах проєкту книжки отримали 39 військових частин та військових навчальних закладів, в обсязі майже 40 тисяч примірників. Його почали реалізовувати у лютому цього року.

«Ця премія − відзнака того, що зусилля і донейти тих, хто розуміє важливість просвітництва, − немарні. Моя особиста подяка − координаторці проєкту «Військо читає» Тоні Комар, нашим благодійникам, членам ГО «Реформація» та колективу «Нашого Формату», що волонтерить в цьому проєкті», − наголосив на своїй фейсбук-сторінці засновник видавництва Владислав Кириченко.

 

Видавництво Vivat перемогло у номінації «Креатив року» за комунікаційну кампанію по виходу книжки Мей Маск «Жінка, яка має план».

 

Кампанія передбачала: близько 100 публікацій про книжку у національних медіа; чотири особистих інтерв’ю з Мей Маск для телеканалів, журналів; онлайн-зустрічі Мей Маск із читачами; буктрейлер; соціальну кампанію протидії домашньому насильству. Для видавництва вона підписала десять примірників книжки, які Vivat передає українським соціально відповідальним компаніям за благодійні внески у фонд «Ла Страда» для протидії домашньому насильству в Україні. Наразі уже передали сім примірників та зібрали 88 тисяч гривень для підтримки благодійного фонду.

 

У видавництві додали, що за креативну промо-кампанію, значний фідбек від українських читачів, Мей Маск запросила видавців на персональну зустріч, де вони відзняли ще одне промо-відео для читачів з анонсом соціальної ініціативи та наступної книжки авторки: «Мей подякувала команді видавництва постами на своїх сторінках у соцмережах за те, що ми зробили її книгу бестселером в Україні». 

«Безмежно продовжую захоплюватися людьми та командою, з якою ми творимо наш креатив! Від таких потужних проривів зриває дах! І хочеться більше і ліпше, і ще крутіше. І ще будемо, повірте! Тішуся й обіймаю кожного причетного до перемоги. З такою командою просто не можливо не бути супер! Дякую всім, хто віддав за нас голос, книжки випередили навіть «Нову пошту», ви можете це уявити?!», написала на своїй фейсбук-сторінці генеральна директорка видавництва Юлія Орлова.

 

Премія Спілки українських підприємців − щорічна нагорода українських підприємців, яка популяризує проривні філантропічні практики українського бізнесу. Перше відзначення премією відбулось у 2018 році. Переможців визначало експертне журі нагороди, до якого увійшли вісімнадцять керівників українських компаній та керівники Спілки українських підприємців. Крім того, за номінантів можна було проголосувати на сайті нагороди.

 

Додамо, цього року в Україні заснували першу спеціалізовану премію KBU AWARDS, яка відзначає українських авторів за найкращі книжки про розвиток бізнесу і особистісне зростання.

Оригінал статті на Suspilne: Vivat і Наш Формат отримали премію Спілки українських підприємців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"