TikTok створили книжковий клуб

TikTok створили книжковий клуб

У додатку TikTok створили книжковий клуб, який позначають ​​хештегом #BookTok

У TikTok Book Club щомісяця анонсуватимуть нову книжку. Члени спільноти зможуть читати її разом та ділитися своїм досвідом. TikTok також створить спеціальний центр, присвячений книжковому клубу, де обговорюватимуть видання місяця.

 

«Від висвітлення маловідомих авторів та жанрів до представлення класики новому поколінню, #BookTok допоміг відродити пристрасть до літератури, і ми створюємо новий підхід до такого улюбленого формату #BookClub, щоб наша спільнота могла продовжувати спілкуватися та ділитися книжками», — сказав Джеймс Стаффорд, голова відділу партнерства та спільноти TikTok.

 

Першою рекомендацією став роман Джейн Остін «Переконання», зокрема тому, що «спадщина роману також переплелася з майбутнім: Netflix нещодавно випустив адаптацію історії»

 

Нині спільнота має понад 64,3 мільярда переглядів. 

 

Нагадаємо, що Amazon Books запускає глобальну кампанію That Reading Feeling Awaits для популяризації читання.

 

Як відомо, соціальна мережа TikTok перевела Україну до європейського «регіону» з «пов’язаного з росією регіону».

 

Чільне зображення: Media Sapiens

Оригінал статті на Suspilne: TikTok створили книжковий клуб

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

3 українські фотобуки увійшли у шортлист премії Rencontres d’Arles Book Awards

Три книжки українських авторів потрапили у короткі списки престижної премії the Rencontres d’Arles Book Awards, що нагороджує фотобуки. Перелік видань, що увійшли до короткого списку, о

Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

На третьому році повномасштабного вторгнення тема війни не зникла з дитячої літератури, особливо з текстів українських авторів, ставши тим елементом реальності, який — хай про що в книж

Оголосили програму першого дня фестивалю пам’яті Романа Ратушного

Фестиваль «Протасів Яр» під гаслом Романа Ратушного «Ніколи нічого не бійтеся» оголосив програму першого дня. Її повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Другий фестиваль «Протасів Яр»

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"