The Ukrainians вперше відкрили вільний продаж журналу Reporters

The Ukrainians вперше відкрили вільний продаж журналу Reporters

The Ukrainians продовжили випуск паперового журналу Reporters та вперше відкрили вільний продаж видання. Про це повідомляють на Facebook-сторінці глянцю. 

До цього часу він поширювався лише серед амбасадорів та амбасадорок The Ukrainians — членів спільноти, які підтримують щомісячними грошовими внесками екосистему The Ukrainians Media, до якої входить і журнал Reporters

 

Тепер журнал можна купити напряму через сайт — перші два випуски вже доступні для придбання. Однак, третій номер з’явиться у продажу за 5 місяців. 

 

Головна редакторка видання Марічка Паплаускайте розповіла Читомо, що друкований журнал почали видавати у червні 2021 року, плануючи кожне число раз на пів року. Відтоді випустили вже два випуски: у червні, присвячений 30-річчю незалежності Україні, і в грудні, темою якого були дива. 

 

«Повномасштабна війна, звісно, внесла корективи у нашу роботу, однак загальна стратегія залишилася незмінною і зараз ми завершуємо роботу над третім номером — якщо нічого не завадить, він приїде з друкарні наприкінці червня», зауважила Марічка. 

 

Тема нового номера — людина на війні. Як зазначає головна редакторка, цей номер редакція хотіла б присвятити перемозі і навіть почали планувати конкретні історії, але боротьба поки триває: «Маємо шукати світло у все ще темний час. Це світло — наші люди. Військові, які спеціально зайшли на одну з вулиць Ірпеня, де все ще тривали бої, аби вивезти лежачого дідуся. Жінка, яка у бомбосховищі «Азовсталі» на відкритому вогні готувала дітям «торт» із залишків борошна й цукру, аби відсвяткувати день народження одного з малюків. Рибалки, котрі перевозили людей з окупованого берега Дніпра на вільний, ризикуючи загинути від куль чи шторму».

 

Обкладинкою номера стала фотографія, зроблена українським військовим із полку «Азов» Дмитром Козацьким: «Ми домовилися з автором про використання цього фото кілька днів тому, щойно воно було опубліковане. Це фото — історичне і має бути збережене».

Над випуском журналу працює понад 40 людей: це і основна команда Reporters, і запрошені репортерки й фотографи, а також письменники й письменниці. У письменницькому колі третього випуску: Артем Чех, Олександр Михед, Лариса Денисенко та інші. 

 

«Усі матеріали друкованого журналу Reporters написані спеціально для журналу — тобто, паперова версія не дублює репортажі з сайту, а дає читачам унікальний контент, створений для вдумливого неспішного читання з паперових сторінок», додає Марічка для Читомо. 

 

Сайт журналу за посиланням. 

 

Інтернет-видання The Ukrainians запустили в 2014 році Тарас Прокопишин, Інна Березніцька та Володимир Бєглов. Команда створила сайт власним коштом, і всі журналісти та фотографи спершу співпрацювали з ним на волонтерських засадах.

 

Reporters — перший в Україні журнал літературного репортажу.

 

Нагадаємо, що 20% медійників висвітлюють вторгнення росії, працюючи на передовій. 

 

Оригінал статті на Suspilne: The Ukrainians вперше відкрили вільний продаж журналу Reporters

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Понад 25 тисяч книжок евакуювали із книгарні «Є» у Слов’янську

Віктор Разживін, директор книгарні «Є» у Слов’янську, викладач зарубіжної літератури Донбаського державного педагогічного університету, евакуював 25 тисячі книжок зі Слов’янська.

Наразі книжки переб

Старт публікації нових буднів Маріки

Мої вітання. Гарного вам часу доби. Приємних емоцій. Мирного неба! 

Стартувала публікація третьої книги городніх буднів МаріКи. 

Запрошую до прочитання “Пригоди на городі, або заготовити їжу. Липень 2022” 

Публікація

Василь Клічак: «Хай не стогнуть від бомб поля…»

* * * Він сох на сіні. Пам’ятаєш той запах давніх юних літ? Тепер його ти обриваєш, цей липовий духмяний цвіт. Бджола летить над головою. Так тихо. П’янко тій бджолі. І враження, що із тобою найзатишн

Експедиція до Антарктиди львівського письменника й журналіста Маркіяна Прохаська

Маркія Прохасько — сучасний український  молодий письменник і журналіст, син відомого українського письменника Тараса Прохаська. Народився Маркіян в Іван-Франківську, проте в дитинстві переїхав до Львов

Нова книга, та деякі запитання)

Вітаю вас дорогі друзі) нова книга яка називається “Світло старого маяка” вже на сайті, попереду процес написання) буду радий вашим коментарям та підтримці, щоб  надихатись на нові ідеї і втілювати їх для вас)

Хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"