The Economist, The Washington Post й інші іноземні ЗМІ надають безкоштовний доступ для українців

Великі закордонні засоби масової інформації на час війни надали безкоштовний доступ до електронних версій своїх видань для українців. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.
Для того, щоб оформити безоплатний доступ на сайтах видань потрібно обрати «Україна». А якщо ви за кордоном, потрібно VPN і обрати регіон «Україна».
Перелік видань:
The Washington Post. Американське видання надало безкоштовний доступ до своїх матеріалів для читачів України. У TWP пішли на такий крок уперше, але не уточнили, на який період діє безкоштовний доступ.
The Wall Street Journal. Видання також надає безкоштовний доступ для користувачів з України та у країнах, де є велика кількість українських біженців. Видання не уточнює, в яких країнах, як і скільки триватиме безкоштовний період.
The Economist. Видання за останній місяць стало удвічі більше публікувати статей на сайті, всі вони у безкоштовному доступі для українських користувачів.
Financial Times. Видання надало безкоштовний доступ до своїх ключових репортажів всім читачам з України.
Як повідомлялося, на шпальтах світових ЗМІ з’явилося безліч фото цивільних осіб, яких вбили російські війська у місті Буча, Київської області.
Нагадаємо, що канадська газета The Globe and Mail надрукувала комікс українських ілюстраторок Анни Іваненко та Євгенії Полосіни «Плани на час війни», а The Washington Post опублікував комікс української ілюстраторки Юлії Вус, який розповідає про початок повномасштабного російського наступу на Україну.
Крім того, для британського видання The Economist українська художниця Марія Кінович створила ілюстрації про те, як змінилося життя в Україні після вторгнення росії, а Анна Сарвіра намалювала серію робіт про стривоженість українців на тлі загрози повномасштабної війни з росією.
Оригінал статті на Suspilne: The Economist, The Washington Post й інші іноземні ЗМІ надають безкоштовний доступ для українців
Блог
Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи ТоменкаЩорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.
Премія є творч
У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалівПід час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів
Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкілСтаном на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я
Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролівФінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь
Із романів Аґати Крісті вилучать образливі словаЗ романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.