Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.

Обсяг першого випуску журналу − 200 сторінок. Журнал створили: студія LLIWELL (дизайн), агенція The Gradient, школа Projector, видавництво ArtHuss. Номер надрукувала друкарня Huss.

Серед авторів – 25 українських дизайнерів, ілюстраторів та креативників: Юрко Гуцуляк, Володимир Смірнов, Валентин Панюта, Денис Суділковський, Віктор Шкурба, ілюстраторка і дизайнерка Варвара Перекрест, ілюстраторка Євгенія Гайдамака та інші.

«За останні десятиліття кудись зник жанр паперового журналу, який підіймає серйозні питання. Ми намагаємось його повернути та почати дискусію про те, чим є дизайн сьогодні. Також хотілось створити артефакт, який буде приємно тримати в руках, дивитись і гортати. Мають же існувати не тільки утилітарні речі, але і просто красиві, естетично насичені. Ми всі звикли до екранів, звикли возити пальцями по склу. Саме тому мають з‘являтись і теплі крафтові об’єкти, які ти можеш взяти з собою і не переживати про відсутність вайфаю», – пояснив видавець Telegraf.Design і керівник в Projector Олександр Трегуб.

«Ми одразу розуміли, що робитимемо не просто інформаційне видання, а перший випуск Телеграфу — це артефакт. До дизайну підходили відповідно: в основу лягли переосмислені доробки українських дизайнерів (випуск присвячений українському дизайну) XX століття, від Георгія Нарбута і до Мирона Левицького, Юхима Кудя, Роберта Лісовського та інших. Вирішили, що це буде певна данина історичній спадщині, але зробили це в сучасній манері. Журнал став місцем зустрічі сучасного та традиційного українського дизайну», – розповів дизайнер друкованого Телеграфу та дизайнер LLIWELL BRANDING AGENCY Гліб Капоріков.

 

Офіційну презентацію друкованого журналу Telegraf запланували на 26 червня на Артсцені Книжкового Арсеналу о 13:30. Замовити журнал можна за посиланням. Відправлятимуть замовлені примірники після офіційної презентації журналу.

 

Додамо, минулого року в Україні заснували друкований журнал про сучасне українське мистецтво.

 

Оригінал статті на Suspilne: Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"