Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.

Обсяг першого випуску журналу − 200 сторінок. Журнал створили: студія LLIWELL (дизайн), агенція The Gradient, школа Projector, видавництво ArtHuss. Номер надрукувала друкарня Huss.

Серед авторів – 25 українських дизайнерів, ілюстраторів та креативників: Юрко Гуцуляк, Володимир Смірнов, Валентин Панюта, Денис Суділковський, Віктор Шкурба, ілюстраторка і дизайнерка Варвара Перекрест, ілюстраторка Євгенія Гайдамака та інші.

«За останні десятиліття кудись зник жанр паперового журналу, який підіймає серйозні питання. Ми намагаємось його повернути та почати дискусію про те, чим є дизайн сьогодні. Також хотілось створити артефакт, який буде приємно тримати в руках, дивитись і гортати. Мають же існувати не тільки утилітарні речі, але і просто красиві, естетично насичені. Ми всі звикли до екранів, звикли возити пальцями по склу. Саме тому мають з‘являтись і теплі крафтові об’єкти, які ти можеш взяти з собою і не переживати про відсутність вайфаю», – пояснив видавець Telegraf.Design і керівник в Projector Олександр Трегуб.

«Ми одразу розуміли, що робитимемо не просто інформаційне видання, а перший випуск Телеграфу — це артефакт. До дизайну підходили відповідно: в основу лягли переосмислені доробки українських дизайнерів (випуск присвячений українському дизайну) XX століття, від Георгія Нарбута і до Мирона Левицького, Юхима Кудя, Роберта Лісовського та інших. Вирішили, що це буде певна данина історичній спадщині, але зробили це в сучасній манері. Журнал став місцем зустрічі сучасного та традиційного українського дизайну», – розповів дизайнер друкованого Телеграфу та дизайнер LLIWELL BRANDING AGENCY Гліб Капоріков.

 

Офіційну презентацію друкованого журналу Telegraf запланували на 26 червня на Артсцені Книжкового Арсеналу о 13:30. Замовити журнал можна за посиланням. Відправлятимуть замовлені примірники після офіційної презентації журналу.

 

Додамо, минулого року в Україні заснували друкований журнал про сучасне українське мистецтво.

 

Оригінал статті на Suspilne: Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"