NASA відправить у космос вірш

NASA відправить у космос вірш

Американська поетеса Ада Лімон у межах спільного проєкту з космічним агентством NASA напише вірш, який вирушить у космос. Про це повідомляє Бібліотека Конгресу США.

 

Поєднати мистецтво та науку у NASA вирішили під час підготовки унікальної космічної місії Europa Clipper. У жовтні 2024 року земний космічний корабель вирушить до Європи – одного з основних супутників Юпітера. За розрахунками NASA 2030 року він вийде на орбіту газового гіганта та облетить Європу, щоб зібрати дані, необхідні науковцям для розуміння того, чи придатна вона для життя.

 

Вірш Ади Лімон обіцяють представити протягом найближчих місяців. Його вигравіюють на кораблі, який проведе приблизно рік на орбіті Юпітера і ще три роки, пролітаючи та скануючи Європу.

 

Ада Лімон (Ada Limón) – американська поетеса мексиканського походження. У липні 2022 року Бібліотека Конгресу призначила її 24 поетом-лауреатом США, пояснивши свій вибір тим, що «її доступні, захопливі вірші допомагають зрозуміти, де ми перебуваємо і з ким ділимо наш світ».

 

Нагадаємо, NASA повідомило, що Дорж Бату не був співробітником агентства, але працював з їх підрядником

 

 

Чільне фото: europa.nasa.gov

Оригінал статті на Suspilne: NASA відправить у космос вірш

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"