Microsoft уперше за 16 років змінила стандартний шрифт в Office

Microsoft уперше за 16 років змінила стандартний шрифт в Office

Компанія Microsoft вперше за 16 років змінила стандартний шрифт у своєму офісному пакеті додатків, зокрема Word, Excel, Powerpoint та інших. Про це Microsoft повідомила у своєму блозі. 

Відтепер замість Calibri першопочатковим шрифтом стане Aptos. У компанії стверджують, що новий шрифт «має чіткість, однорідність і чудово підходить для відображення на екранах з високою роздільною здатністю».

 

Шрифт Aptos створив дизайнер Стів Маттесон, також відомий за шрифтом Segoe UI, який використовується у Windows Vista, 7, 8, 10 і 11. Фахівець заявив, що при роботі над Aptos надихався швейцарською типографікою середини XX століття.

 

Минулий шрифт Calibri використовувався в Word, Outlook, PowerPoint і Excel з 2007 року, понад 16 років. Він залишиться доступним для вибору.

 

 

Microsoft уже почала проваджувати Aptos у свої офісні програми. Невдовзі він з’явиться у всіх користувачів актуальних операційних систем Windows.

 

Як повідомлялося, нещодавно створили шрифт, що привертає увагу до загрози вимирання тварин.

 

 

Зображення: Microsoft

Оригінал статті на Suspilne: Microsoft уперше за 16 років змінила стандартний шрифт в Office

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"