Meta просять знизити вимоги до контенту для України

Міністерство цифрової трансформації попросило компанію Meta знизити вимоги до контенту для користувачів, які поширюють інформацію про війну росії проти України. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
У компанії просять не блокувати акаунти українців, які поширюють правду про війну в Україні.
«Я спілкувався з топменеджмент Meta з цього питання, попросив у них адаптувати політику корпорації в соціальних мережах щодо України. Щоб їх аналітики та фахівці проаналізували ті види контенту та його формати, які українці зараз використовують для того, щоб доносити правду», — зазначив він у коментарі для «РБК-Україна».
Федоров наголосив, що переконаний: українці не мають бути жорстко обмежені правилами соцмереж у висвітленні наслідків військового вторгнення росії в Україну.
«Я їм пояснював: якщо в нас помирають люди, по хатах запускають ракети і ми це викладаємо, то це контент, який має поширюватися. Я попросив «зелений коридор», щоб ми могли швидко звертатися щодо розблокування наших лідерів думок та аккаунтів громадян, які розповідають про те, що тут відбувається. Якщо росія розповсюджує фейки, то ми просто розповідаємо правду», — пояснив Федоров.
Він додав, що співпраця з Meta триває, поступово ці питання вирішуються, блокувань і страйків стає менше і їх вдається швидко знімати, тож рішення про адаптування політики щодо контенту з України теж можливе.
Нагадаємо, дописи користувачів соціальних мереж з хештегами #Bucha і #BuchaMassacre, під якими публікували дописи про злочини російських військових у місті Буча та інших населених пунктів Київщини, були приховані з фейсбуку. Згодом у компанії заявили, що хештеги звірств у Бучі заблокувалися автоматично, і відновили їх.
Оригінал статті на Suspilne: Meta просять знизити вимоги до контенту для України
Блог
Після перерви Держкомтелерадіо анонсує подання на премію ім. РильськогоДержавний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на щорічну премію Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського. Про це повідомили на сайті Держкомтел
В Україні планували замах на медійника і здійснювали наклеп у телеграміУ червні 2025 року експерти Інституту масової інформації зафіксували сім випадків порушення свободи слова в Україні. Про це йдеться у щомісячному моніторингу «Барометр свободи слова».
І
Унаслідок російської ракетної атаки по Києву вночі з 3 на 4 липня пошкоджений склад книжкового видавництва та інтернет-магазину «Наш Формат». Про це повідомили на фейсбук-сторінці видав
Тараса Кременя звільнили з посади мовного омбудсменаКабінет Міністрів звільнив Тараса Кременя із посади Уповноваженого із захисту державної мови через закінчення строку призначення. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив постійний представник Кабм
На фестивалі «Протасів Яр» презентували меморіальний проєкт на честь братів РатушнихПлатформа «Меморіал» у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт «Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда». Про це Читомо повідомили представники «Меморіалу».
Спецпроєкт — меморіа
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.