Marvel йде з російського ринку на невизначений термін

Marvel йде з російського ринку на невизначений термін

Компанія Marvel призупиняє продаж та продовження ліцензій на свої комікси для російських видавництв. Про це повідомили російські медіа та власник магазину коміксів «Чук и Гик» Іван Чернявський.

 

«Представники Marvel розіслали російським партнерам листа з повідомленням, що з літа призупиняють співпрацю на невизначений термін. Це повідомили мені кілька російських видавців Marvel, сам листа я не бачив; різні видавці трактують зміст листа по-різному, є ймовірність, що є різні його варіанти для різних партнерів. Сходяться всі в одному — в середині літа 2022 року Marvel перестане продавати і продовжувати ліцензії на випуск своїх коміксів російською мовою», — повідомив Чернявський.

 

Компанія не відкликатиме вже куплені ліцензії й дозволить друк раніше анонсованих проєктів, однак Marvel може вимагати припинити відвантаження надрукованих тиражів у магазини та ліквідувати їх залишки.

 

За словами Чернявського, рішення Marvel завдасть руйнівного удару по видавництвах, які здебільшого спиралися на комікси компанії. Він припустив, що російські видавці спробують випустити максимум можливого з куплених ліцензій (якщо паперу вистачить), але вже восени нові комікси від Marvel зникнуть з російських книгарень. 

 

Чернявський додав, що нищівним для всієї комікс-індустрії у росії став би вихід з ринку японських видавництв. Про бойкот від Marvel він написав: «Дивно в цій події лише те, що вона трапляється аж наприкінці квітня. Ми так довго чекали такої новини, що перестали її чекати, а вона якраз — і з’явилася».

 

Нагадаємо, українські видавці коміксів, автори, перекладачі, редактори, ілюстратори, набирачі, блогери та читачі закликали ігнорувати російські мальописи. Про бойкот російського ринку заявив Ніл Гейман.

 

Чільна ілюстрація: Marvel russia

Оригінал статті на Suspilne: Marvel йде з російського ринку на невизначений термін

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"