Figma призупиняє продажі в Росії

Figma призупиняє продажі в Росії

Онлайн-сервіс Figma призупиняє продажі в Росії і заморозить корпоративні російські акаунти. Про це повідомив співзасновник і генеральний директор Figma Ділан Філд в офіційному листі на платформі. 

«Війна Путіна з Україною — це атака на демократичні цінності — цінності, які є основою бачення Figma щодо того, щоб зробити дизайн доступним для всіх. Ми благословлені неймовірною різноманітністю та міжнародним складом нашої команди Figma, і ми дуже чітко бачимо біль, який переживає українська спільнота», — зазначив співзасновник. 

 

Крім того, платформа робить внески в організації, які підтримують українських біженців та гуманітарну допомогу. 

 

Як повідомлялося, напередодні українські ілюстратори закликали платформи Behance і Figma заблокувати доступ користувачам РФ.

 

Нагадаємо, освітні платформи припинили роботу з РФ, зокрема Coursera й EdX. Також онлайн-платформа для покращення якости англомовного тексту Grammarly й сервіс для вивчення мов Duolingo. Інтернет-платформа для підтримки митців підписками Patreon тимчасово скасувала плату за користування для українців.

 

Також раніше компанія Adobe Systems припинила продажі в Росії. З ринку РФ пішли й такі компанія як Microsoft, Apple, Amazon, Mastercard та інші.

Оригінал статті на Suspilne: Figma призупиняє продажі в Росії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"