Cтрічка «Іван і Марта» повернеться у кінотеатри

Cтрічка «Іван і Марта» повернеться у кінотеатри

Прокат стрічки режисера Сергія Буковського «Іван і Марта» призупинили через неповний пакет документів для її внесення до Держреєстру фільмів. Про це повідомило Держкіно у відповідь на запит «Детектора медіа». 

Як повідомили у Держкіно, лист компанії-дистриб’ютора KyivMusicFilm щодо внесення стрічки до реєстру надійшов на електронну адресу Держкіно 31 жовтня, але продюсери не надали агентству Акт про завершення виробництва.

 

«Зважаючи на те, що на момент подачі вказаної вище заяви від ТОВ “Київмюзікфільм”, продюсерами компанії-виробника ТОВ “АЙ К’Ю” не було надано до Держкіно Акт про завершення виробництва фільму відповідно до Договору про надання державної підтримки у формі здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для виробництва (створення) неігрового національного фільму “Іван і Марта” від 26 жовтня 2021 року No172. Відповідно, фільм “Іван і Марта” режисера Сергія Буковського, виробництва ТОВ “АЙ К’Ю”, не було внесено до Реєстру. Листом від 2.11.2023 року №1746/4-2/11-23 Держкіно надало відповідь ТОВ “Київмюзікфільм” стосовно неможливості внесення фільму до Реєстру», — йдеться у відповіді.

 

7 листопада продюсери вирішили з Держкіно всі юридичні питання.

 

За словами засновника компанії-дистриб’ютора KyivMusicFilm Кирила Марікуци у коментарі «Детектору медіа», незабаром вони повторно подадуть документи для внесення фільму до реєстру, щоб відновити покази: «Нам сьогодні повідомили, що всі необхідні юридичні документи підписані. Тому ми наразі займаємось подачею документів для включення фільму у реєстр Держкіно та невдовзі зможемо оголосити нову дату кінотеатральної премʼєри стрічки “Іван і Марта”».

 

 

Режисер стрічки — Сергій Буковський, оператор — Роман Єленський, звукорежисери — Ігор Барба, Андрій Рогачов, продюсерка — Оксана Іванюк.

 

Іван Дзюба — літературознавець, літературний критик, дисидент, громадський діяч. Був другим міністром культури України. Герой України. Автор памфлету «Інтернаціоналізм чи русифікація?», учасник протесту проти репресій радянської влади на прем’єрі стрічки Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Пішов з життя 22 лютого 2022 року.

 

Як повідомлялося, зйомки цього фільму розпочалися влітку 2021 року.

 

Оригінал статті на Suspilne: Cтрічка «Іван і Марта» повернеться у кінотеатри

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"