Book Pitch: в Україні шукають сучасні книжки для їх подальшої екранізації

У 2021 році вдруге відбудеться Book Pitch, книжковий пітчинг від “Книжкового Арсеналу” та Одеського міжнародного кінофестивалю. Мета проєкту – знайти сучасні українські книжки для їх подальшої екранізації. Про це повідомляється на сайті ОМКФ.
У 2021 році конкурс відбудеться вже вдруге. Переможці отримають призи від Книжкового Арсеналу та ОМКФ, а також нагоду представити свій твір найкращим українським продюсерам і режисерам.
“Для нас було важливо ближче познайомити літературну та кіноспільноти між собою, показати продюсерам і режисерам, що в нас є достойні сучасні романи, які можуть стати популярними екранізаціями, а письменників і видавців заохотити до співпраці з кіноіндустрією”, – розповідає координаторка проєкту Тетяна Родіонова.

Подача заявки на Book Pitch:
- Для участі у проєкті допускаються літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм);
- Перевагу матимуть твори, презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках, володарі премій та нагород;
- Людина, яка подає заявку, гарантує, що має необхідні права на екранізацію твору;
- Заявки приймаються від авторів, видавництв і літагентів. Один подавач може подати не більше 5 творів.
Заявки приймаються з 13 травня до 11 червня включно. Подати їх можна за посиланням.
Після опрацювання селекційною комісією буде обрано 8-10 фіналістів, які зможуть представити свої твори українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації.
Під час Х Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” (23-27 червня) також відбудеться спецпрограма BookWatchers, в межах якої пройде навчання пітчингу для літературної спільноти. Фінал пітчингу відбудеться наприкінці липня 2021 року.
Перемогу в першому конкурсі отримали роман “За спиною” Гаськи Шиян і роман “Доця” Тамари Горіха Зерня.
Оригінал статті на Читомо: Book Pitch: в Україні шукають сучасні книжки для їх подальшої екранізації
Блог
Лариса Денисенко й Ілларіон Павлюк вийшли з PEN Ukraine через рішення щодо ВинничукаПисьменник, журналіст і військовослужбовець Ілларіон Павлюк та письменниця і правозахисниця Лариса Денисенко оголосили про свій вихід з українського ПЕН-клубу через незгоду із рішенням
«Сніжний Ізюм» Дихман — фентезі, у якому майже нема вигадкиМіра зустріла повномасштабне вторгнення в Харкові, і для неї, як і для мільйонів українців, дні перетворилися на нескінченний лютий. Він продовжився, коли у звільненому вже Херсоні заги
Влада США відновила фінансування Радіо СвободиАгентство США з глобальних медіа (USAGM) відновила грантове фінансування для Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL). Про це повідомляє Радіо Свобода.
У листі до президента і генерал
Троє професорів Єльського університету — письменник Тімоті Снайдер, професорка історії Марсі Шор та професор філософії Джейсон Стенлі — емігрують із США через політику президента США До
Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕНУ номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.