Book Pitch: в Україні шукають сучасні книжки для їх подальшої екранізації

Book Pitch: в Україні шукають сучасні книжки для їх подальшої екранізації

У 2021 році вдруге відбудеться Book Pitch, книжковий пітчинг від “Книжкового Арсеналу” та Одеського міжнародного кінофестивалю. Мета проєкту – знайти сучасні українські книжки для їх подальшої екранізації. Про це повідомляється на сайті ОМКФ.

У 2021 році конкурс відбудеться вже вдруге. Переможці отримають призи від Книжкового Арсеналу та ОМКФ, а також нагоду представити свій твір найкращим українським продюсерам і режисерам.

“Для нас було важливо ближче познайомити літературну та кіноспільноти між собою, показати продюсерам і режисерам, що в нас є достойні сучасні романи, які можуть стати популярними екранізаціями, а письменників і видавців заохотити до співпраці з кіноіндустрією”, – розповідає координаторка проєкту Тетяна Родіонова.

В Україні стартував прийом заявок на другий Book Pitch

Подача заявки на Book Pitch:

  • Для участі у проєкті допускаються літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм);
  • Перевагу матимуть твори, презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках, володарі премій та нагород;
  • Людина, яка подає заявку, гарантує, що має необхідні права на екранізацію твору;
  • Заявки приймаються від авторів, видавництв і літагентів. Один подавач може подати не більше 5 творів.

Заявки приймаються з 13 травня до 11 червня включно. Подати їх можна за посиланням.

Після опрацювання селекційною комісією буде обрано 8-10 фіналістів, які зможуть представити свої твори українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації.

Під час Х Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” (23-27 червня) також відбудеться спецпрограма BookWatchers, в межах якої пройде навчання пітчингу для літературної спільноти. Фінал пітчингу відбудеться наприкінці липня 2021 року.

Перемогу в першому конкурсі отримали роман “За спиною” Гаськи Шиян і роман “Доця” Тамари Горіха Зерня.

Оригінал статті на Читомо: Book Pitch: в Україні шукають сучасні книжки для їх подальшої екранізації

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лариса Денисенко й Ілларіон Павлюк вийшли з PEN Ukraine через рішення щодо Винничука

Письменник, журналіст і військовослужбовець Ілларіон Павлюк та письменниця і правозахисниця Лариса Денисенко оголосили про свій вихід з українського ПЕН-клубу через незгоду із рішенням

«Сніжний Ізюм» Дихман — фентезі, у якому майже нема вигадки

Міра зустріла повномасштабне вторгнення в Харкові, і для неї, як і для мільйонів українців, дні перетворилися на нескінченний лютий. Він продовжився, коли у звільненому вже Херсоні заги

Влада США відновила фінансування Радіо Свободи

Агентство США з глобальних медіа (USAGM) відновила грантове фінансування для Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL). Про це повідомляє Радіо Свобода.
У листі до президента і генерал

Снайдер, Шор і Стенлі емігрують з США через Трампа

Троє професорів Єльського університету — письменник Тімоті Снайдер, професорка історії Марсі Шор та професор філософії Джейсон Стенлі — емігрують із США через політику президента США До

Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕН

У номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"