Art Nation запустило другий сезон всеукраїнської дитячої екологічної програми

Art Nation запустило другий сезон всеукраїнської дитячої екологічної програми

У межах другого сезону екологічної дитячої програми Joykis у видавництві Art Nation вийшла спеціальна книжка. Про це Читомо повідомили представники видавництва.

У другому сезоні програми Art Nation випустили книжку «Джойки», яку створили спеціально для акції у співпраці з дитячою авторкою Іриною Громовою. Тираж книжки склав 50 тисяч примірників − досить рідкісне явище для українського видавничого процесу і водночас уже статистичний темп продукування для видавництва. Один з попередніх проєктів видавництва − інтерактивна ігрова книжка Arena − також мав тираж 50 тисяч.

 

Перший сезон екологічної програми відбувся у квітні-травні цього року. Програма Joykis присвячена екологічним Цілям у сфері сталого розвитку, які ухвалили на Генеральній Асамблеї ООН у 2000 році.

 

Екоакція орієнтована на дітей від 3 до 10 років. Персонажі програми Джойки − це рятувальники природи, які допомагають дітям оволодіти еконавичками. Наліпки, книжка та інша продукція з Джойками доступна у торгових мережах. Під час другому сезоні представлені 24 нові герої з чотирьох середовищ: міські, лісові, водні, повітряні. Кожен різновид персонажів відповідає за природні ресурси та чистоту навколишнього середовища відповідно до своєї тематики.

 

Крім того, діти можуть дізнаватись про вирішення екологічних проблем в ігровій формі з використанням додатку для смартфонів Joykis: Grand Tour. Його можна скачати у Google Play Market Android App Store, чи за допомогою QR-коду, який розміщено на комплектах наліпок з Джойками.

 

Представники видавництва наголошують, що інтерактивна складова проєкту відповідає запитам наймолодшої авдиторії, і водночас заохочує до читання.  Подібну стратегію видавництво успішно застосовувало  при виданні класичних казок з доповненою реальністю.

 

У книжці «Джойки» йдеться про важливість дбайливого ставлення до природних ресурсів.

 

«Це збірник чотирьох окремих історій. Кожна з них – про різні пригоди Джойок у різні пори року. Книжка поєднує персонажів минулого сезону та нових героїв, які з’явились у цьому сезоні», − додали в ексклюзивному коментарі Читомо представники видавництва Art Nation.

«Продовження екоакції Joykis − це відповідь на сучасні тренди та своєчасна ініціатива для українського бізнесу і споживачів. Ми бачимо, як з кожним роком світ стає більш екосвідомим. Ми раді об’єднати лідерів регіонального ритейлу та споживачів навколо ідеї дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Joykis допомагають дорослим говорити з дітьми про складні питання екології простою мовою − в інтерактивній формі. Яскраві герої, гра роблять процес пізнання захоплюючим і цікавим. У багатьох сенсах Joykis: Grand Tour − це win-win рішення для всіх сторін: природа отримує захист від свідомих людей, ритейлери − зміцнення іміджу та посилення лояльності клієнтів, батьки — зручну та сучасну форму для взаємодії з дітьми», − розповів генеральний продюсер компанії Art Nation Loyalty Едуард Ахрамович.

 

Книжки та інша продукція програми доступна у 881 магазині таких торгових мереж: «Фора», «Таврія-В», «Космос», «Блиск&Відро», «Рост», «Деликат», «Файно», «Близенько», «Семья», «Зеркальный», «Тайстра», «Норма», «Економ», «Полісся», «Полісся продукт», «Мікс маркет», «Наш край», «SPAR», «Кошик». Взяти участь в екоакції можна по всій Україні до 30 січня 2022 року. Детальніші умови акції доступні на сайті кожної торгової мережі.

 

Додамо, нещодавно видавництво Art Nation розпочало акцію у мережі грузинських супермаркетів.

 

Оригінал статті на Suspilne: Art Nation запустило другий сезон всеукраїнської дитячої екологічної програми

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"