Apple Books озвучуватиме аудіокнижки за допомогою штучного інтелекту

Apple Books озвучуватиме аудіокнижки за допомогою штучного інтелекту

Сервіс Apple Books почав пропонувати читачам удіокнижки, озвучені штучним інтелектом, але така функція спершу буде доступна лише для любовних романів і фантастики.

Сервіс наразі доступний лише англійською мовою. Книжку можуть начитувати два доступні цифрові голоси — Медісон і Джексон. Для публіцистичних текстів в Apple готують ще два голоси — Гелену та Мітчелла.

 

У компанії зазначають, що на відміну від поширеного підходу створення аудіокнижок, коли автори чи актори начитують їх власними голосами й такий процес може зайняти багато тижнів, спосіб, метод Apple робить цей різновид контенту доступнішим та дешевшим. Водночас видавці й автори зберігають права на аудіокниги, а також за бажання можуть випустити інші версії аудіокниг.

 

У ЗМІ зазначають, що такий підхід Apple повністю протилежний тому, який впровадили Amazon щодо своїх аудіокнижок, які обов’язково мають бути начитані живою людиною.

 

Раніше повідомлялося, що значна частина людей з порушеннями зору в Україні прослуховують аудіокниги чи перетворюють в аудіоформат електронні книжки.

 

Як відомо, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт групи народних депутатів про звільнення від оподаткування аудіокнижок.

 

 

Джерело: The Guardian

Оригінал статті на Suspilne: Apple Books озвучуватиме аудіокнижки за допомогою штучного інтелекту

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"