Apple Books озвучуватиме аудіокнижки за допомогою штучного інтелекту

Apple Books озвучуватиме аудіокнижки за допомогою штучного інтелекту

Сервіс Apple Books почав пропонувати читачам удіокнижки, озвучені штучним інтелектом, але така функція спершу буде доступна лише для любовних романів і фантастики.

Сервіс наразі доступний лише англійською мовою. Книжку можуть начитувати два доступні цифрові голоси — Медісон і Джексон. Для публіцистичних текстів в Apple готують ще два голоси — Гелену та Мітчелла.

 

У компанії зазначають, що на відміну від поширеного підходу створення аудіокнижок, коли автори чи актори начитують їх власними голосами й такий процес може зайняти багато тижнів, спосіб, метод Apple робить цей різновид контенту доступнішим та дешевшим. Водночас видавці й автори зберігають права на аудіокниги, а також за бажання можуть випустити інші версії аудіокниг.

 

У ЗМІ зазначають, що такий підхід Apple повністю протилежний тому, який впровадили Amazon щодо своїх аудіокнижок, які обов’язково мають бути начитані живою людиною.

 

Раніше повідомлялося, що значна частина людей з порушеннями зору в Україні прослуховують аудіокниги чи перетворюють в аудіоформат електронні книжки.

 

Як відомо, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт групи народних депутатів про звільнення від оподаткування аудіокнижок.

 

 

Джерело: The Guardian

Оригінал статті на Suspilne: Apple Books озвучуватиме аудіокнижки за допомогою штучного інтелекту

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"