Amazon суттєво скорочує книжковий напрямок

Amazon суттєво скорочує книжковий напрямок

Компанія Amazon, щоб скоротити загальні витрати, скорочує робочі місця у своєму книжковому напрямку Devices and Books. Про це йдеться у листі співробітникам, надісланого від генерального директора Енді Джессі.

«Сьогодні я хочу поділитися інформацією про скорочення. Ми перебуваємо  всередині нашого щорічного перегляду операційного плану, під час якого ми розглядаємо кожен бізнес компанії та приймаємо рішення про те, що, на нашу думку, нам слід змінити», — написав він у листі. 

 

Лист надійшов після того, як компанія заморозила наймання працівників і оголосила про плани скоротити чисельність своєї робочої сили. 

 

Скорочення відбудуться наступного року: «На початку 2023 року рішення передадуть працівникам і організаціям, яких це стосується. Ми ще не визначили, на скількох людей це вплине».

 

Джессі зазначив, що на посаді генерального директора працює півтора року і це найскладніше рішення, що він приймав спільно з командою компанії. 

 

«Ми працюємо, щоб підтримати тих, хто постраждав, і намагаємося допомогти їм знайти нові ролі в командах; а у випадках, коли це неможливо, ми пропонуємо пакети, які включають виплату при розриві, тимчасові виплати медичного страхування та зовнішню підтримку працевлаштування», — додав він.

 

Нагадаємо, що Amazon Books запустили глобальну кампанію That Reading Feeling Awaits для популяризації читання.

 

Як відомо, на найбільший онлайн-магазин Amazon та п’ять великих американських видавців подали до суду через ймовірну домовленість у встановленні цін на електронні книжки.

Оригінал статті на Suspilne: Amazon суттєво скорочує книжковий напрямок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"