Amazon надасть гранти літорганізаціям, що підтримують письменників

Amazon надасть гранти літорганізаціям, що підтримують письменників

Amazon Literary Partnership оголосив 93 переможців грантових програм для літературних організацій на 2023 рік у понад 40 штатах США. Про це повідомили на сайті Амазону.

З 2009 року Amazon Literary Partnership виділила понад 16 мільйонів доларів фінансування місцевим, регіональним і національним організаціям у США.

 

Від письменницьких програм, орієнтованих на молодь, до програм проживання, публікацій і програм нагород, Amazon Literary Partnership прагне підтримувати письменників протягом їхньої письменницької кар’єри.

 

У межах програми надання грантів Amazon Literary Partnership Амазон продовжив партнерство з Академією американських поетів щодо Фонду поезії та Спільноти літературних журналів і преси (CLMP) щодо Фонду літературного журналу, кожен з яких цього року надає понад 15 грантів.

 

«Ми маємо честь підтримати літературну спільноту та з нетерпінням чекаємо надання грантового фінансування у 2024 році», — зазначили в Амазон.

 

Повний перелік грантоотримувачів можна переглянути за посиланням.

 

Як повідомлялося, нещодавно оголосили номінантів книжкової премії TikTok.

 

 

Чільне зображення: aboutamazon.com

Оригінал статті на Suspilne: Amazon надасть гранти літорганізаціям, що підтримують письменників

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"