50000 “Він тебе програв” за 24 дні +як придумали!

50000 “Він тебе програв” за 24 дні +як придумали!

50000 “Він тебе програв” за 24 дні +як придумали!

Дуже радію. Ця історія особлива для мене. Кажуть, автору бажано не мати улюблені книги, або “мовчати про них в тряпочку”, бо…) ну загалом, самі розумієте. Але я не можу і не хочу. Так, ця історія ОСОБЛИВА ДЛЯ МЕНЕ. 

Ця книга дуже молоденька, їй всього 25 день сьогодні))

І я можу з впевненістю сказати, що наразі це найкраща книга в жанрі СЛР з усіх, що я писала.

Сьогодні трохи привідкрию таємницю того, як ця книга взагалі зʼявилась на світ.

Отже, назва прийшла до мене 21.04 о 15:33! При тому, що блог від Астерії з майбутньою обкладинкою “Він тебе програв. Ти тепер моя” зʼявився 21.04 о 15:28:16 Тобто, я придумала назву і першу чернетку сюжету в голові буквально за пару хвилин =)) 

 Одразу замовила її… Але зі своїм іменем спочатку. В голові склався початок роману, саме такий, яким ви можете побачити його в тексті зараз. Та перша сцена, де хлопець програє дівчину в карти, а головний герой по суті її виграє… 

А потім 3.05 ми з Марʼяною списались щодо нашої “Служниці”… Я сказала, що дуже рада була писати цю книжечку, подякувала їй, а Леся сказала, що дослівно: “Будь ласка! Можна буде спробувати спробувати згодом ще щось написати разом”….

Ну а я їй “Я була б рада, у мене є навіть одна ідея в нашому стилі! Ну але спочатку старі штуки закрити хоч… Ща покажу”
Ну і показала їй обкладинку “Він тебе програв. Ти тепер моя”… І вона сказала, що ідея цікава! Я одразу перезамовила обкладинку, щоб Астерія дописала імʼя Марʼяни. І того ж 3 травня ми створили док, в якому спочатку зробили анкети наших персонажів…))) 

Я планувала це як доволі серйозну історію, але Леся сказала: “Мені надумалося, щоб це була не дуже серйозна історія, а ніби з ноткою гумору”.

Я спочатку трохи злякалась.. ну і прямо сказала: “З гумором я не надто дружу хммм, але хочу, нехай буде, буде прикольно, але буде твоя перска за це відповідати, бо це моє найслабше місце, якщо не рахувати еротики, я її взагалі не можу писати навіть”

Потім я сказала, що драми теж треба, обкладинка драматична)) Ну і пішло-поїхало…)) 

 19.05 я написала пролог. І з того моменту і до 4.07 ми з Лесею написали 41 главу =)

(тут є картинка, якщо не бачите, поновіть сторінку) 

Викладено зараз 24 глави, включно з тією, що була опублікована сьогодні о 22.00)) 

 

Цитата з сьогоднішньої глави: 

— Шкода, що ти не виграв, — сказала я. 

— Та нічого страшного, виграю наступного разу.

— Але ж ти не отримаєш мій приз! 

Він, мабуть, забув про нашу домовленість, бо якусь мить дивився на мене зі здивуванням.

— А, приз! Точно, тепер і мені шкода, — серйозно промовив, коли ми вже сідали до машини, щоб їхати додому.  — Якби я не забув про нього, то, мабуть, би точно виграв, що б там не трапилося! 

— Ти й так майже виграв, — мені захотілося його підбадьорити, бо тепер він виглядав засмученим.  — То всього лиш випадковість, що він скористався  тим, що твою машину занесло. Якби не це, то ти точно був би першим і отримав цей приз! 

— Ну, скажи хоч, що то мав бути за приз? — він уважно дивився на мене і ледь ледь посміхався. 

— Це секрет! Але знаєш, я вирішила, що буде несправедливо позбавити тебе цього сюрпризу. Адже друге місце теж призове, чи не так? 

— Так, — кивнув Яр. — Отже, я можу все-таки розраховувати на цей приз? 

— Якщо будеш добре поводитися, — сказала  я тоном суворої вчительки початкових класів…

 

Для справки…

У мене всього 7 книг з більш ніж 50 000 =)):

“Зіграй мою наречену” 955 175 (тут менше 45 000 до мільйона =)) моя книга-рекордсменка ахахха); “Така собі мільйонерка” 155 000 (моя улюблена сольна книжка); “Служниця”  105 400 (найтоповіша з платних); “Наперекір дружбі” 77 500  (історія, в котрій дуже багато з мого реалу… Перс Слава, за якого я писала, практично списаний з мого чоловіка… І родину його списала, і карʼєру); “Барбі” 66 800 (теж люблю, моя перша топова зайка, перша книга, яка набрала 50 000 прочитань колись давно, ех); “Зіграй мою наречену. Наречена для боса” 52 900 =) моя перша сольна передплата)) 

 

 “Він тебе програв. Ти тепер моя” з 51 450 зараз на 7 місці за прочитаннями серед моїх книг =) І так, це моя улюблена книжка з усіх моїх. Запрошую і вас її почитати, це реально класна книга))) Я її обожнюю!

Пс. Лесю, якщо читаєш, я чекаю на проооооду….*__*

Оригінал статті на Букнет: 50000 “Він тебе програв” за 24 дні +як придумали!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"