5 і 6 листопада мешканців Острожчини запрошують на екскурсію оновленим Музеєм…

5 і 6 листопада мешканців Острожчини запрошують на екскурсію оновленим Музеєм…

Музей історії Національного університету Острозька академія (НаУОА — далі) запрошує мешканців Острожчини на безкоштовні екскурсії оновленими експозиціями. Захід проводять із нагоди 445-ї річниці заснування Острозької академії.

Про це повідомляє Музей історії НаУОА.

Що: екскурсія оновленим Музеєм історії НаУОА.

Збір групи: територія старого корпусу НаУОА (біля пам’ятника першому спудею).

Коли:

  • п’ятниця, 5 листопада о 14.00 та 16.00;
  • субота, 6 листопада щогодини із 11.00 до 15.00.

Директорка Музею історії Острозької академії Анастасія Хеленюк розповідає, що оновлення експозиції  музею — це результат проєкту “Острозька академія: 445 років історії вищої освіти в Україні”, над яким Музей історії НауОА працював останні півроку. 

“Під час екскурсії відвідувачі зможуть дізнатись про історію Острозької академії 16 — поч. 17 століття, про її засновників та діячів, яким був навчальний процес в академії 445 років тому і навіть відчути дух давньої  академії, побувавши в кабінеті ректора Герасима Смотрицького”, — коментує Анастасія Хеленюк.

Крім того, учасники екскурсії зможуть побачити розширену експозицію у приміщенні колишнього монастиря монахів-капуцинів. Також оновлену екскурсію доповнили 3D-моделями, мультимедійними елементами та аудіогіди двома мовами.

“Важливо, що з історією відродження академії відтепер можна ознайомитись в окремій залі музею, де представлена хронологія перших 25 років діяльності ОА, а також цікаві експонати, архівні матеріали”,— зауважила керівниця музею історії Острозької академії Анасасія Хеленюк.

Варто додати, що учасники ексурсії обов’язковою повинні мати сертифікат про вакцинацію.

Анна КАЗМІРЧУК

Джерело: ostroh.info

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: 5 і 6 листопада мешканців Острожчини запрошують на екскурсію оновленим Музеєм…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"