4 роки на Букнет. Ювілей Улясі Смольської)))

4 роки на Букнет. Ювілей Улясі Смольської)))

4 роки на Букнет. Ювілей Улясі Смольської)))

Привіт, друзі!

Кому цікаво – можете подивитися дату моєї реєстрації на сайті ось тут. А заодно і підписатися на мене, якщо ще не підписані)))

Що було за ці чотири роки на порталі?

Написано вісімнадцять книг (дві з яких – у співавторстві з Ерін Кас, а ще одна у авторській серії “Прокляті сини”). Ще були казки і одна книга нонфікш, але я видалила їх з сайту.
Цілий оберемок шикарних друзів-авторів, з якими я знайомилася починаючи з далекого 2018 року і знайомлюся далі, адже нові автори не припиняють з’являтися на порталі)
Моя читацька родина налічує 1717 пречудових і неймовірно класних людей, яких я безмежно поважаю.

Не знаю, це багато чи мало, але для мене – в самий раз.

Було всяке за ці роки))))

І неймовірна втома і вигорання, і шалений драйв від творчості, і дві довготривалі перерви від Букнету (у зв’язку із проблемами зі здоров’ям в сім’ї), і писання трьох книг одночасно (мій особистий максимум, після якого я ледь не здохла, ахахах). Але я жодного разу не вважала, що письменництво – це не моє.

Мій шлях на Букнеті почався з роману “Назавжди”, романтичної і світлої книги про перше кохання. Потім була “Завдяки тобі”, книга про сильну жінку, яка залишилась сама з хворою дитиною на руках. Потім з’явилась коротка книга “Помилка”, далі – “Кохати не можна дружити” і т.д)) Всі книги перелічувати немає сенсу, ви їх можете побачити на моїй сторінці.

А зараз я працюю над книгою “Наречена мільярдера”. Щоб перейти на неї, просто натисніть на назву.

Ну, от такий коротенький ювілейний блог у мене вийшов)))

Дякую Букнет за можливість бути тією Улясьою Смольською, яка називає себе “солодка письменниця” і є авторкою книг про кохання))) І моїм любим читачам, за наснагу і шикарні коментарі, які деколи не раз перечитуєш))) І моїм подругам по цеху, дівчаткам-письменницям, які надихають і підтримують. Я вас всіх люблю!

Ви завжди можете познайомитися зі мною ближче тут:

Моя сторінка ФБ

Ваша Уляся)

Оригінал статті на Букнет: 4 роки на Букнет. Ювілей Улясі Смольської)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"