28 вересня відбудеться онлайн-конференція «Українсько-британський діалог про кризу, культуру, зв’язки»

28 вересня відбудеться онлайн-конференція «Українсько-британський діалог про кризу, культуру, зв’язки»

28 вересня о 14:00 за підтримки Українського культурного фонду і British Council Ukraine відбудеться українсько-британська конференція, присвячена подоланню суспільних криз за допомогою культури. Учасниками діалогу стануть письменники, представники літературних організацій та платформ, культурологи, експерти сталого розвитку, експерти з комунікацій, представники культурних та креативних індустрій, митці, журналісти.

«Розмовлятимемо про два особливих напрямки літератури: літературу, створену авторами з робітничого середовища у британському випадку (індустріальна «Чорна країна», Black Country у Великобританії), та літературу, написану ветеранами АТО і ООС у випадку українському. Як ми можемо допомагати звучати голосам різних спільнот? Яким чином вони сприяють формуванню більш сталого суспільства? Яким чином культура і, зокрема, література може сприяти лікуванню суспільних травм? Будемо говорити про те, як історії, котрі ми розповідаємо, сприяють зціленню нашого суспільства», — зазначив на своїй сторінці у фейсбуці один із модераторів конференції — письменник, посланець толерантності Програми розвитку ООН в Україні Любко Дереш.

Із британської сторони співрозмовниками будуть Jonathan Davidson та автори з-під крила літературної агенції «Writing West Midlands» (Бірмінгем). З української — представники видавництва «ДІПА» та його автор Ігор Михайлишин, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Юлія Бережко-Камінська, експертки з ветеранської літератури Марина Рябченко та Ганна Скоріна, літературна наставниця, авторка письменницьких курсів для ветеранів Юлія Оскольська, програмна директорка «Форуму видавців» Софія Челяк , ветеран і авторка книжки «Позивний Кассандра: літо-2015» Оксана Чорная, а також представниця UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Tetiana Lialka.

Особливу увагу учасники
конференції приділять британській літературі індустріального Вест-Мідлендсу та
військовій літературі України, що з’явилася за час російсько-української війни.

Ці літературні феномени в обох
країнах формувалися під впливом різних зовнішніх обставин, проте об’єднані
спільними проблемами культурної інтеграції індустріальних регіонів. Під час
конференції учасники обговорять проблеми розриву комунікацій між різними
спільнотами, а також конкретні приклади долання цих розривів.

Ключові питання і теми обговорень:

  • дискусії про зв’ʼязки і культуру як відповідь на виклики турбулентного світу;
  • ключі до сталості в історіях, які ми розповідаємо, і в голосах, яким ми даємо можливість звучати;
  • перспективи створення сталого суспільства через культуру;
  • від кризи до сталості — через культуру;
  • мистецтво історії в епоху глобального локдауну;
  • роз’єднаність суспільства та шанс на нову цілісність;
  • роз’єднаність спільнот і пошуки порозуміння на території літератури.

Разом із Любом Дерешем захід модеруватиме Джонатан Девідсон — співзасновник Бірмінгемського літературного фестивалю, виконавчий директор  «Writing West Midlands», директор «Midland Creative Projects Limited».

Проект реалізовується «Прем’єр-Медіа»
у партнерстві з «Writing West Midlands» в рамках програми «Культура для змін»
за підтримки Українського культурного фонду та BritishCouncilUkraine.

Докладніше.

Участь вільна. Реєстрація.

Запрошуємо долучитися до діалогу.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: 28 вересня відбудеться онлайн-конференція «Українсько-британський діалог про кризу, культуру, зв’язки»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"