2000 тисячі підписників – подарунки читачам

2000 тисячі підписників – подарунки читачам

2000 тисячі підписників – подарунки читачам

Сьогодні зранку моя читацька родина перетнула межу в дві тисячі. З часів першого карантину і до сьогодні чекала я на цей момент. Ну круто ж. Круто знати, що стільки людей хочуть читати мою прозу. 

На честь таої круглої цифри маю подрунки. Перший – оповідання “Все перемелеться – борошно буде”. Воно ввійшло до збірки “Щасливі вчасно” яка нещодавно, буквально місць тому вийшла друком у видавництві “Твори”. 

Зробила мені подарунок і Холод Влада, створивши таку душевну обкладинку для книги.

Отож хто шукає промінчик світла в цьому світі – запрошую читати короткий нарис з життя сільської жінки. 

А в кінці книги вас чекає ще один подарунок. Спробуйте відгадати книги, до якої підійдуть ключі) Вони з циклу про сестер Андрієць.

Але і це ще не все! Прямо зараз стане доступним повний текст книги “Мотанка”. Є тут ті, хто любе детективи і фентезі? “Мотанка” – оповідання яке відкриває перед вами другий Потайсвіт. 

Анотація до книги “Мотанка”

Місто сколихнули загадкові вбивства, маніяк обирає жертв на перший погляд непов’язаних ніякими спільними рисами. Старий поліціянт зауважує, що почерк вбивств йому вже знайомий, от тільки попереднього маніяка розстріляли сорок років тому. Хто ж цей жорстокий наслідувач?

Приємного вечора) обіймаю!

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: 2000 тисячі підписників – подарунки читачам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"