2000 тисячі підписників – подарунки читачам

2000 тисячі підписників – подарунки читачам

2000 тисячі підписників – подарунки читачам

Сьогодні зранку моя читацька родина перетнула межу в дві тисячі. З часів першого карантину і до сьогодні чекала я на цей момент. Ну круто ж. Круто знати, що стільки людей хочуть читати мою прозу. 

На честь таої круглої цифри маю подрунки. Перший – оповідання “Все перемелеться – борошно буде”. Воно ввійшло до збірки “Щасливі вчасно” яка нещодавно, буквально місць тому вийшла друком у видавництві “Твори”. 

Зробила мені подарунок і Холод Влада, створивши таку душевну обкладинку для книги.

Отож хто шукає промінчик світла в цьому світі – запрошую читати короткий нарис з життя сільської жінки. 

А в кінці книги вас чекає ще один подарунок. Спробуйте відгадати книги, до якої підійдуть ключі) Вони з циклу про сестер Андрієць.

Але і це ще не все! Прямо зараз стане доступним повний текст книги “Мотанка”. Є тут ті, хто любе детективи і фентезі? “Мотанка” – оповідання яке відкриває перед вами другий Потайсвіт. 

Анотація до книги “Мотанка”

Місто сколихнули загадкові вбивства, маніяк обирає жертв на перший погляд непов’язаних ніякими спільними рисами. Старий поліціянт зауважує, що почерк вбивств йому вже знайомий, от тільки попереднього маніяка розстріляли сорок років тому. Хто ж цей жорстокий наслідувач?

Приємного вечора) обіймаю!

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: 2000 тисячі підписників – подарунки читачам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

3 українські фотобуки увійшли у шортлист премії Rencontres d’Arles Book Awards

Три книжки українських авторів потрапили у короткі списки престижної премії the Rencontres d’Arles Book Awards, що нагороджує фотобуки. Перелік видань, що увійшли до короткого списку, о

Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

На третьому році повномасштабного вторгнення тема війни не зникла з дитячої літератури, особливо з текстів українських авторів, ставши тим елементом реальності, який — хай про що в книж

Оголосили програму першого дня фестивалю пам’яті Романа Ратушного

Фестиваль «Протасів Яр» під гаслом Романа Ратушного «Ніколи нічого не бійтеся» оголосив програму першого дня. Її повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Другий фестиваль «Протасів Яр»

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"