2000 тисячі підписників – подарунки читачам

2000 тисячі підписників – подарунки читачам

2000 тисячі підписників – подарунки читачам

Сьогодні зранку моя читацька родина перетнула межу в дві тисячі. З часів першого карантину і до сьогодні чекала я на цей момент. Ну круто ж. Круто знати, що стільки людей хочуть читати мою прозу. 

На честь таої круглої цифри маю подрунки. Перший – оповідання “Все перемелеться – борошно буде”. Воно ввійшло до збірки “Щасливі вчасно” яка нещодавно, буквально місць тому вийшла друком у видавництві “Твори”. 

Зробила мені подарунок і Холод Влада, створивши таку душевну обкладинку для книги.

Отож хто шукає промінчик світла в цьому світі – запрошую читати короткий нарис з життя сільської жінки. 

А в кінці книги вас чекає ще один подарунок. Спробуйте відгадати книги, до якої підійдуть ключі) Вони з циклу про сестер Андрієць.

Але і це ще не все! Прямо зараз стане доступним повний текст книги “Мотанка”. Є тут ті, хто любе детективи і фентезі? “Мотанка” – оповідання яке відкриває перед вами другий Потайсвіт. 

Анотація до книги “Мотанка”

Місто сколихнули загадкові вбивства, маніяк обирає жертв на перший погляд непов’язаних ніякими спільними рисами. Старий поліціянт зауважує, що почерк вбивств йому вже знайомий, от тільки попереднього маніяка розстріляли сорок років тому. Хто ж цей жорстокий наслідувач?

Приємного вечора) обіймаю!

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: 2000 тисячі підписників – подарунки читачам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Міфи Украіни. Короткий огляд. Богиня Мара

Доброго ранку, любі читачі. Сьогодні у нас дуже особлива богиня.

Мара

Богиня зла, темної ночі, ворожнечі, нічних жахів, смерті.

Несе людям чвари, брехню та хвороби.

Вона – володарка Підземного Світу – Наві, тому

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"