19 квітня в облмуздрамтеатрі відбудеться благодійний концерт «Діти Закарпаття – воїнам…
«Діти Закарпаття – воїнам ЗСУ» – 19 квітня в Ужгороді відбудеться благодійний концерт. Усі кошти, виручені від продажу квитків, спрямують на підтримку наших захисників.
Це буде неймовірно душевна та захоплива подія, яка не залишить байдужим нікого. На вас очікують яскраві виступи талановитих виконавців та колективів з Ужгорода та Ужгородщини. А ще — можливість підтримати наше військо та зробити внесок у перемогу українців.
Не пропустіть нагоду зробити важливу справу та допомогти нашим Героям.
Ужгород, 19 квітня, 17:00, обласний музично-драматичний театр (квитки у касі театру).
zakarpattya.net.ua
Оригінал статті на НСПУ: 19 квітня в облмуздрамтеатрі відбудеться благодійний концерт «Діти Закарпаття – воїнам…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.