1500 + Дякую + плани + анонс в співавторстві

1500 + Дякую + плани + анонс в співавторстві

1500 + Дякую + плани + анонс в співавторстві

Привіт всім =) Ви знаєте, як я люблю експерименти… І один з них буквально знайшов мене дуже неочікувано..))) Нове співавторство з новим автором, з яким я ще ніколи не писала =) Більш того, ми практично ніде не пересікались, тому думаю, наш тандем вас дууууже здивує =))) Тож саме сьогодні, коли в мене набралось 1500+ підписників, ми зі співавторкою вирішили трохи привідкрити завісу…)))

Але спочатку трохи розкажу про цю новинку =))) 

В чорнетці вже є 70 000 знаків за 7 днів написання…. ахахаха)) Ух, як же швидко пишеться ця книга))) Вперше в мене співавторка пише, здається, ще швидше, ніж я =)) Але це підзадорює, дуже)) 

Це буде моя друга книга, яка написана одразу в теперішньому часі. І  я реально кайфую від неї)))

Моя співавторка ще в перші дні знайшла візуал, з яким в неї асоціюється мій персонаж, Рома. Сказала, коли ви його побачите, а потім й дізнаєтесь ближче, то не зможете заснути, прямо як вона! Але тут його показати не можна, ну надто гарячий… Можете зазирнути в пост візуалу тут і побачити його, якщо цікаво))

Але досить розмов, дам вам уривок:
 

— Алло, — пищить вона в слухавку.

— Катя? — уточнюю я. —  Це Роман. Спускайся. Я чекаю на тебе внизу. 

— А як я тебе впізнаю? — перелякано перепитує вона.

— Запевняю, ти мене ні з ким не сплутаєш, — усміхаюсь і відключаюсь.

Ну що ж, голос приємний, ніби не якась старуха, це вже плюс. 

Довго очікувати не доводиться: Катя виходить з підʼїзду вся при марафеті. Доволі гарно виглядає, навіть приємно дивитись, а буфера так взагалі шикос. Цей вечір навіть може бути приємним. 

Поки заглядаюсь у виріз, де її сестричок видно доволі непогано, вона підходить ближче, аж раптом спіткається буквально в парі кроків від мене. Дію на автоматі: підхоплюю її вільною від букета рукою, не даючи впасти. Ми стоїмо мало не обіймаючись, наші погляди зустрічаються. Вона одразу червоніє. 

Капець, яка незграбна…

— Бачу, впізнала, — говорю напівпошепки, знаю, полохливі люблять таке. 

— Так, — вона киває і дивиться на букет. — А це…

— О, — я простягаю їй букет і зазираю в зелені очі. — З днем народження, Катю. Бажаю тобі провести його незабутньо…

 

Ну що ж, а тепер питання, як думаєте, про що буде ця новинка?
Ну і спробуйте відгадати мою нову співавторку =)) 

Як вам взагалі уривок?)) Чекаю на ваші коменти)) 

Співавторка теж чекає ахахха)) ну я так думаю принаймні ммм)) 
 

Оригінал статті на Букнет: 1500 + Дякую + плани + анонс в співавторстві

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"