1500 + Дякую + плани + анонс в співавторстві
![1500 + Дякую + плани + анонс в співавторстві 1500 + Дякую + плани + анонс в співавторстві](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1652550961_857843.jpg)
1500 + Дякую + плани + анонс в співавторстві
Привіт всім =) Ви знаєте, як я люблю експерименти… І один з них буквально знайшов мене дуже неочікувано..))) Нове співавторство з новим автором, з яким я ще ніколи не писала =) Більш того, ми практично ніде не пересікались, тому думаю, наш тандем вас дууууже здивує =))) Тож саме сьогодні, коли в мене набралось 1500+ підписників, ми зі співавторкою вирішили трохи привідкрити завісу…)))
Але спочатку трохи розкажу про цю новинку =)))
В чорнетці вже є 70 000 знаків за 7 днів написання…. ахахаха)) Ух, як же швидко пишеться ця книга))) Вперше в мене співавторка пише, здається, ще швидше, ніж я =)) Але це підзадорює, дуже))
Це буде моя друга книга, яка написана одразу в теперішньому часі. І я реально кайфую від неї)))
Моя співавторка ще в перші дні знайшла візуал, з яким в неї асоціюється мій персонаж, Рома. Сказала, коли ви його побачите, а потім й дізнаєтесь ближче, то не зможете заснути, прямо як вона! Але тут його показати не можна, ну надто гарячий… Можете зазирнути в пост візуалу тут і побачити його, якщо цікаво))
Але досить розмов, дам вам уривок:
— Алло, — пищить вона в слухавку.
— Катя? — уточнюю я. — Це Роман. Спускайся. Я чекаю на тебе внизу.
— А як я тебе впізнаю? — перелякано перепитує вона.
— Запевняю, ти мене ні з ким не сплутаєш, — усміхаюсь і відключаюсь.
Ну що ж, голос приємний, ніби не якась старуха, це вже плюс.
Довго очікувати не доводиться: Катя виходить з підʼїзду вся при марафеті. Доволі гарно виглядає, навіть приємно дивитись, а буфера так взагалі шикос. Цей вечір навіть може бути приємним.
Поки заглядаюсь у виріз, де її сестричок видно доволі непогано, вона підходить ближче, аж раптом спіткається буквально в парі кроків від мене. Дію на автоматі: підхоплюю її вільною від букета рукою, не даючи впасти. Ми стоїмо мало не обіймаючись, наші погляди зустрічаються. Вона одразу червоніє.
Капець, яка незграбна…
— Бачу, впізнала, — говорю напівпошепки, знаю, полохливі люблять таке.
— Так, — вона киває і дивиться на букет. — А це…
— О, — я простягаю їй букет і зазираю в зелені очі. — З днем народження, Катю. Бажаю тобі провести його незабутньо…
Ну що ж, а тепер питання, як думаєте, про що буде ця новинка?
Ну і спробуйте відгадати мою нову співавторку =))
Як вам взагалі уривок?)) Чекаю на ваші коменти))
Співавторка теж чекає ахахха)) ну я так думаю принаймні ммм))
Оригінал статті на Букнет: 1500 + Дякую + плани + анонс в співавторстві
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.