12-13 вересня відбудеться Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА»

12-13 вересня відбудеться Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА»

Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА» організовується з метою популяризації давньої та новітньої історії України, створення сюжетів героїчних постатей у пісенній та поетичній творчості, підтримки сучасної української пісні та поезії історичного спрямування.

Місце щорічного проведення пов’язане з іменами двох українських героїв різних епох, які народилися на Львівщині — гетьман Петро Сагайдачний, уродженець с. Кульчиці Самбірського району, та один з організаторів Січових Стрільців Андрій Мельник, народжений у селі Воля Якубова.

Одним із лейтмотивів фестивалю є гасло: «Єднаймося зі сходу – до заходу!».

Фестивальне дійство відбуватиметься в унікальному за своїм географічним ландшафтом місці – зоні зеленого туризму «Слобода Раковець» на околиці Волі Якубової. Основна цільова аудиторія – молодь! Саме тому серед учасників фестивалю – відомі сучасні рок-гурти, виконавці, а серед глядачів – представники скаутських організацій, молодіжні активісти, талановита юнь Львівщини, для якої буде проведено майстер-класи з естрадно-виконавського та літературного мистецтва, які проведуть відомі гості фестивалю.

Програма «ШАБЕЛИНИ» передбачає:

два кількагодинних концерти за участі відомих музикантів, співаків, поетів із різних регіонів України;
історичні пісні, вірші, виставка художників на історичну тематику;
історичні реконструкції подій часів Сагайдачного та Мельника;
вечірню ватру з локацією «Тіні незабутих предків», що збере в коло поетів, які мають у своїх творах історичні сюжети, оповіді про українських героїв.

Засновник фестивалю, автор ідеї та мистецького бренду — ТОВ «Готельно-санаторний комплекс «Карпати», м. Трускавець.

Співорганізатори: Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Львівська обласна рада, Львівська ОДА, Дрогобицька районна та міська ради Дрогобицької ОТГ, Трускавецька міська рада Трускавецької ОТГ, Національна спілка письменників України, Громадська спілка «Музичний батальйон», Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», меценати та благодійники.

Більше інформації буде висвітлено на офіційній сторінці фестивалю.

Коли: 12-13 вересня;
Де: село Воля Якубова, козацька «Слобода Раковець» (Львівська обл., Дрогобицький р-н).

Джерело: facebook.com/musicbattalion

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: 12-13 вересня відбудеться Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"