12-13 вересня відбудеться Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА»

12-13 вересня відбудеться Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА»

Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА» організовується з метою популяризації давньої та новітньої історії України, створення сюжетів героїчних постатей у пісенній та поетичній творчості, підтримки сучасної української пісні та поезії історичного спрямування.

Місце щорічного проведення пов’язане з іменами двох українських героїв різних епох, які народилися на Львівщині — гетьман Петро Сагайдачний, уродженець с. Кульчиці Самбірського району, та один з організаторів Січових Стрільців Андрій Мельник, народжений у селі Воля Якубова.

Одним із лейтмотивів фестивалю є гасло: «Єднаймося зі сходу – до заходу!».

Фестивальне дійство відбуватиметься в унікальному за своїм географічним ландшафтом місці – зоні зеленого туризму «Слобода Раковець» на околиці Волі Якубової. Основна цільова аудиторія – молодь! Саме тому серед учасників фестивалю – відомі сучасні рок-гурти, виконавці, а серед глядачів – представники скаутських організацій, молодіжні активісти, талановита юнь Львівщини, для якої буде проведено майстер-класи з естрадно-виконавського та літературного мистецтва, які проведуть відомі гості фестивалю.

Програма «ШАБЕЛИНИ» передбачає:

два кількагодинних концерти за участі відомих музикантів, співаків, поетів із різних регіонів України;
історичні пісні, вірші, виставка художників на історичну тематику;
історичні реконструкції подій часів Сагайдачного та Мельника;
вечірню ватру з локацією «Тіні незабутих предків», що збере в коло поетів, які мають у своїх творах історичні сюжети, оповіді про українських героїв.

Засновник фестивалю, автор ідеї та мистецького бренду — ТОВ «Готельно-санаторний комплекс «Карпати», м. Трускавець.

Співорганізатори: Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Львівська обласна рада, Львівська ОДА, Дрогобицька районна та міська ради Дрогобицької ОТГ, Трускавецька міська рада Трускавецької ОТГ, Національна спілка письменників України, Громадська спілка «Музичний батальйон», Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», меценати та благодійники.

Більше інформації буде висвітлено на офіційній сторінці фестивалю.

Коли: 12-13 вересня;
Де: село Воля Якубова, козацька «Слобода Раковець» (Львівська обл., Дрогобицький р-н).

Джерело: facebook.com/musicbattalion

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: 12-13 вересня відбудеться Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"