10 фактiв про мене…

10 фактiв про мене…

10 фактiв про мене…

Нарешті і вирішила приєднатися до нового флешмобу. Сподіваюсь, що не пізно.

2.За фахом вчитель дошкільної освіти, фізінструктор і перукар.

3.Прийшла на букнет через консурс “Кохання не купити”. Поставила собі за мету написати книжку і … понеслося. Великим автором себе не вважаю, бо розумію, що до цього ще як до Києва рачки, але намагаюсь.

4. Надихаюсь після прочитання гарної книжки. Повірте, на букнет надзвичайно багато неймовірних авторів, і це не лише жанр СЛР. Звичайно, найбільшим стимулом і натхненням для мене є мої підписники і їх коментарі. Я рада будь-якому коментарю. Коли мене хвалять, самооцінка трохи завищується і здається, що я не зовсім безнадійна. Негативні відгуки допомагають зрозуміти слабкі сторони і прагнути покращення.

5. Пишу вночі, коли всі сплять. Іноді Муза таке мені шепоче у вухо, що працюю до четвертої години ранку. А буває і таке, що не йде … От тоді починається … Змушую саму себе, намагаюсь знайти натхнення, п’ю чай з лимоном.

6. Ще жодного разу в мене не було повністю готової книги, яку б ч просто опубліковувала по частинам. Ні. Це не про мене. Кожна глава, яка виходить є з пилу з жару. Хоча іноді і трапляються затримки через різні причини. І тоді я дякую вам, що ви мене не даєте, а відноситеся з розумінням.

7. Сюжети книжок. В мене ніколи немає чітко продуманого сюжету. Не знаю добре це, чи погано. Це вже на ваш розсуд. Почула десь якісь слова з пісні, чи побачила щось у кіно і все, Муза починає ковиряти мозок ложкою. Ідей стільки, що не впевнена, що все зможу обробити, тому і не записую нічого.

8. По характеру м’яка і добра. Дуже емоційна, максималистка і трохи перфекціоніст.

9. Що діється в моїй голові, коли починаю писати? На це питання немає відповіді, навіть у мене. Не подумайте, я з нею добре ладнаю, але думки скачуть одна поперед іншої і це іноді заважає. (Боже, оце прочитала, що написала і сама з себе дивуюсь, а чи не час до лікаря?)

10. Кожен день передивляюсь чи не додалося читачів до мого маленького світу на букнет. Для мене це важливіше, ніж продана книжка.

Якось так:)) Сподіваюся, що ви не розчаруєтеся і не покрутите пальцем біля скроні, дивуючись моїй писанині. Якщо є питання, запитуйте. Буду щаслива відповісти на них. 
З повагою до кожного з вас, ваша Ліліт.

Оригінал статті на Букнет: 10 фактiв про мене…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"