10 фактiв про мене…
![10 фактiв про мене… 10 фактiв про мене…](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611757954_7105789.jpg)
10 фактiв про мене…
Нарешті і вирішила приєднатися до нового флешмобу. Сподіваюсь, що не пізно.
2.За фахом вчитель дошкільної освіти, фізінструктор і перукар.
3.Прийшла на букнет через консурс “Кохання не купити”. Поставила собі за мету написати книжку і … понеслося. Великим автором себе не вважаю, бо розумію, що до цього ще як до Києва рачки, але намагаюсь.
4. Надихаюсь після прочитання гарної книжки. Повірте, на букнет надзвичайно багато неймовірних авторів, і це не лише жанр СЛР. Звичайно, найбільшим стимулом і натхненням для мене є мої підписники і їх коментарі. Я рада будь-якому коментарю. Коли мене хвалять, самооцінка трохи завищується і здається, що я не зовсім безнадійна. Негативні відгуки допомагають зрозуміти слабкі сторони і прагнути покращення.
5. Пишу вночі, коли всі сплять. Іноді Муза таке мені шепоче у вухо, що працюю до четвертої години ранку. А буває і таке, що не йде … От тоді починається … Змушую саму себе, намагаюсь знайти натхнення, п’ю чай з лимоном.
6. Ще жодного разу в мене не було повністю готової книги, яку б ч просто опубліковувала по частинам. Ні. Це не про мене. Кожна глава, яка виходить є з пилу з жару. Хоча іноді і трапляються затримки через різні причини. І тоді я дякую вам, що ви мене не даєте, а відноситеся з розумінням.
7. Сюжети книжок. В мене ніколи немає чітко продуманого сюжету. Не знаю добре це, чи погано. Це вже на ваш розсуд. Почула десь якісь слова з пісні, чи побачила щось у кіно і все, Муза починає ковиряти мозок ложкою. Ідей стільки, що не впевнена, що все зможу обробити, тому і не записую нічого.
8. По характеру м’яка і добра. Дуже емоційна, максималистка і трохи перфекціоніст.
9. Що діється в моїй голові, коли починаю писати? На це питання немає відповіді, навіть у мене. Не подумайте, я з нею добре ладнаю, але думки скачуть одна поперед іншої і це іноді заважає. (Боже, оце прочитала, що написала і сама з себе дивуюсь, а чи не час до лікаря?)
10. Кожен день передивляюсь чи не додалося читачів до мого маленького світу на букнет. Для мене це важливіше, ніж продана книжка.
Якось так:)) Сподіваюся, що ви не розчаруєтеся і не покрутите пальцем біля скроні, дивуючись моїй писанині. Якщо є питання, запитуйте. Буду щаслива відповісти на них.
З повагою до кожного з вас, ваша Ліліт.
Оригінал статті на Букнет: 10 фактiв про мене…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.