10 фактiв про мене…

10 фактiв про мене…

10 фактiв про мене…

Нарешті і вирішила приєднатися до нового флешмобу. Сподіваюсь, що не пізно.

2.За фахом вчитель дошкільної освіти, фізінструктор і перукар.

3.Прийшла на букнет через консурс “Кохання не купити”. Поставила собі за мету написати книжку і … понеслося. Великим автором себе не вважаю, бо розумію, що до цього ще як до Києва рачки, але намагаюсь.

4. Надихаюсь після прочитання гарної книжки. Повірте, на букнет надзвичайно багато неймовірних авторів, і це не лише жанр СЛР. Звичайно, найбільшим стимулом і натхненням для мене є мої підписники і їх коментарі. Я рада будь-якому коментарю. Коли мене хвалять, самооцінка трохи завищується і здається, що я не зовсім безнадійна. Негативні відгуки допомагають зрозуміти слабкі сторони і прагнути покращення.

5. Пишу вночі, коли всі сплять. Іноді Муза таке мені шепоче у вухо, що працюю до четвертої години ранку. А буває і таке, що не йде … От тоді починається … Змушую саму себе, намагаюсь знайти натхнення, п’ю чай з лимоном.

6. Ще жодного разу в мене не було повністю готової книги, яку б ч просто опубліковувала по частинам. Ні. Це не про мене. Кожна глава, яка виходить є з пилу з жару. Хоча іноді і трапляються затримки через різні причини. І тоді я дякую вам, що ви мене не даєте, а відноситеся з розумінням.

7. Сюжети книжок. В мене ніколи немає чітко продуманого сюжету. Не знаю добре це, чи погано. Це вже на ваш розсуд. Почула десь якісь слова з пісні, чи побачила щось у кіно і все, Муза починає ковиряти мозок ложкою. Ідей стільки, що не впевнена, що все зможу обробити, тому і не записую нічого.

8. По характеру м’яка і добра. Дуже емоційна, максималистка і трохи перфекціоніст.

9. Що діється в моїй голові, коли починаю писати? На це питання немає відповіді, навіть у мене. Не подумайте, я з нею добре ладнаю, але думки скачуть одна поперед іншої і це іноді заважає. (Боже, оце прочитала, що написала і сама з себе дивуюсь, а чи не час до лікаря?)

10. Кожен день передивляюсь чи не додалося читачів до мого маленького світу на букнет. Для мене це важливіше, ніж продана книжка.

Якось так:)) Сподіваюся, що ви не розчаруєтеся і не покрутите пальцем біля скроні, дивуючись моїй писанині. Якщо є питання, запитуйте. Буду щаслива відповісти на них. 
З повагою до кожного з вас, ваша Ліліт.

Оригінал статті на Букнет: 10 фактiв про мене…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"