10 фактів

10 фактів

10 фактів

Вирішила і я потішити своїми фактами. Прийняти, так би мовити, участь у флешмобі від колеги: Софії Вітерець. Сам флешмоб тут. 

1. Мій псевдонім – тут взагалі забита тема. Псевдоніму я приділила найменшу частину свого часу, а саме… одна секунда. О-о-о… так. Саме секунда. Спонтанна і най неочікувана секунда свого життя. Смішно, мабуть. Але така вже я спонтанна особистість. Ніколи не знаю, що стрілить в голову в ту ж саму секунду. Хіх! 

2. Написання книг – тут взагалі можна завмерти в кілька годин. Старт книги для мене дуже легкий. Можу написати кілька глав за раз, а потім… а потім завмерти на кілька днів. Я б і місяці додала. Ну, таке. От короткі історії просто створенні для моєї персони. Їх я можу описати і нашкрябати от і до. Так-так… Я не люблю писати довгі історії. Я б сказала ненавиджу. Хоча в співавторстві це робити набагато лекше і приємніше. Твій опонент завжди надасть тобі стусана, або кине тем для продовження. 

3. Психічно адекватна – я дуже імпульсивна людина. Я б сказала занадто імпульсивна. Наче в мені в одну хвилину змішується кілька видів емоцій. Я можу: сміятись, плакати, обурюватись і навіть битись за цю саму хвилину. Отаке от. Злити мене явно не варто. Ображати теж. А, що стосується психіки, то вона в мене ще з дитинства пошкоджена. Жартую… 

4. Критика – ну, тут більш менш можна жити. Спочатку критика для мене була надто болючою. Хотілося все кидати, сваритися, плакати. І я це робила. А потім звикла. Стало лекше. Зараз на критику відповідаю з посмішкою і азартом. Як же приємно, коли ти можеш відповісти з позитивом. Всередині відразу щось йокає. Ех… Таке от. 

5. Не стабільність – я нестабільний автор. Все ж більше через край своїх емоцій. Писати, коли мені зле, я не можу. Тільки, коли мені радісно і я відчуваю гармонію та спокій. А, коли мені зле і хочеться когось задушити, то в такому стані я б задушила свого головного героя. Тому тільки позитивні нотки. І тому тільки тоді, коли я маю гармонію із собою і зі своїми книгами. Веду до того, що через це іноді глави затримуються. 

6. Музичний тембр – пишу не завжди під музику, а під крики трьох малих розбишак. О, так. Такий тембр нервує найбільше. Тому інколи буває важко сконцентруватись. Уявіть собі трьох волаючих собак і мене. Не думайте, що своїх бешкетників я порівняла саме так, бо з боку так і виглядає. Ахаха. 

7. Помилки в тексті – ох, тут я впадаю у відчай. Хоч і знаю мову дуже добре, а от правила мені в голову не лізуть. Можу кожного дня читати, вивчати, але не запам’ятаю. От, як би все було так просто, як математика… було б простіше. Я б сказала, як два пальці об асфальт. А правила, то не моє. 

8. Імена героїв – тут досить все логічно. Імені героїв, як і свій псевдонім я придумую за кілька секунд. Може це й не дуже правильно, але це моє бачення. Скоріше, моя невтомна башковитість. 

9. Сюжет – не скажу, що я любитель всього, що крутиться в моїй голові. Бо там ціле пекло. Від історичних романів, до магічних і так далі. Сюжети в моїй голові спалахують, як вогонь в каміні. Нереально тримати все в голові. Тому доводиться ризикувати і пробувати різний жанр. Не завжди вдалий, але й потім в голові не муляє мозоль. 

10. Смачний кусь – таємниця, чому ж я почала писати… м-м-м. Вічні проблеми. Вічний стрес. А, ще стіни. Чотири… які тиснуть з кожним днем. На вулиці я буваю рідко. В місто їжджу ще рідше. Короче, я сиджу вдома і прострілюю собі мозоль в голові стінами. Таке от в мене молоде життя. Таке активне. Таке різноманітне. Ахахах… 

Ось і все, що хотіла написати. Сподіваюсь ви не заснули від такої нудної проповіді. Я ж вже починаю куняти носом в клавіатуру. 

Гарного дня і вдалого добробуту. 

Ваша неактивна Марі. 

Оригінал статті на Букнет: 10 фактів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"