10 фактів
![10 фактів 10 фактів](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1627997032_7717911.jpg)
10 фактів
Вирішила і я потішити своїми фактами. Прийняти, так би мовити, участь у флешмобі від колеги: Софії Вітерець. Сам флешмоб тут.
1. Мій псевдонім – тут взагалі забита тема. Псевдоніму я приділила найменшу частину свого часу, а саме… одна секунда. О-о-о… так. Саме секунда. Спонтанна і най неочікувана секунда свого життя. Смішно, мабуть. Але така вже я спонтанна особистість. Ніколи не знаю, що стрілить в голову в ту ж саму секунду. Хіх!
2. Написання книг – тут взагалі можна завмерти в кілька годин. Старт книги для мене дуже легкий. Можу написати кілька глав за раз, а потім… а потім завмерти на кілька днів. Я б і місяці додала. Ну, таке. От короткі історії просто створенні для моєї персони. Їх я можу описати і нашкрябати от і до. Так-так… Я не люблю писати довгі історії. Я б сказала ненавиджу. Хоча в співавторстві це робити набагато лекше і приємніше. Твій опонент завжди надасть тобі стусана, або кине тем для продовження.
3. Психічно адекватна – я дуже імпульсивна людина. Я б сказала занадто імпульсивна. Наче в мені в одну хвилину змішується кілька видів емоцій. Я можу: сміятись, плакати, обурюватись і навіть битись за цю саму хвилину. Отаке от. Злити мене явно не варто. Ображати теж. А, що стосується психіки, то вона в мене ще з дитинства пошкоджена. Жартую…
4. Критика – ну, тут більш менш можна жити. Спочатку критика для мене була надто болючою. Хотілося все кидати, сваритися, плакати. І я це робила. А потім звикла. Стало лекше. Зараз на критику відповідаю з посмішкою і азартом. Як же приємно, коли ти можеш відповісти з позитивом. Всередині відразу щось йокає. Ех… Таке от.
5. Не стабільність – я нестабільний автор. Все ж більше через край своїх емоцій. Писати, коли мені зле, я не можу. Тільки, коли мені радісно і я відчуваю гармонію та спокій. А, коли мені зле і хочеться когось задушити, то в такому стані я б задушила свого головного героя. Тому тільки позитивні нотки. І тому тільки тоді, коли я маю гармонію із собою і зі своїми книгами. Веду до того, що через це іноді глави затримуються.
6. Музичний тембр – пишу не завжди під музику, а під крики трьох малих розбишак. О, так. Такий тембр нервує найбільше. Тому інколи буває важко сконцентруватись. Уявіть собі трьох волаючих собак і мене. Не думайте, що своїх бешкетників я порівняла саме так, бо з боку так і виглядає. Ахаха.
7. Помилки в тексті – ох, тут я впадаю у відчай. Хоч і знаю мову дуже добре, а от правила мені в голову не лізуть. Можу кожного дня читати, вивчати, але не запам’ятаю. От, як би все було так просто, як математика… було б простіше. Я б сказала, як два пальці об асфальт. А правила, то не моє.
8. Імена героїв – тут досить все логічно. Імені героїв, як і свій псевдонім я придумую за кілька секунд. Може це й не дуже правильно, але це моє бачення. Скоріше, моя невтомна башковитість.
9. Сюжет – не скажу, що я любитель всього, що крутиться в моїй голові. Бо там ціле пекло. Від історичних романів, до магічних і так далі. Сюжети в моїй голові спалахують, як вогонь в каміні. Нереально тримати все в голові. Тому доводиться ризикувати і пробувати різний жанр. Не завжди вдалий, але й потім в голові не муляє мозоль.
10. Смачний кусь – таємниця, чому ж я почала писати… м-м-м. Вічні проблеми. Вічний стрес. А, ще стіни. Чотири… які тиснуть з кожним днем. На вулиці я буваю рідко. В місто їжджу ще рідше. Короче, я сиджу вдома і прострілюю собі мозоль в голові стінами. Таке от в мене молоде життя. Таке активне. Таке різноманітне. Ахахах…
Ось і все, що хотіла написати. Сподіваюсь ви не заснули від такої нудної проповіді. Я ж вже починаю куняти носом в клавіатуру.
Гарного дня і вдалого добробуту.
Ваша неактивна Марі.
Оригінал статті на Букнет: 10 фактів
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.