10 фактів

10 фактів

10 фактів

Вирішила і я потішити своїми фактами. Прийняти, так би мовити, участь у флешмобі від колеги: Софії Вітерець. Сам флешмоб тут. 

1. Мій псевдонім – тут взагалі забита тема. Псевдоніму я приділила найменшу частину свого часу, а саме… одна секунда. О-о-о… так. Саме секунда. Спонтанна і най неочікувана секунда свого життя. Смішно, мабуть. Але така вже я спонтанна особистість. Ніколи не знаю, що стрілить в голову в ту ж саму секунду. Хіх! 

2. Написання книг – тут взагалі можна завмерти в кілька годин. Старт книги для мене дуже легкий. Можу написати кілька глав за раз, а потім… а потім завмерти на кілька днів. Я б і місяці додала. Ну, таке. От короткі історії просто створенні для моєї персони. Їх я можу описати і нашкрябати от і до. Так-так… Я не люблю писати довгі історії. Я б сказала ненавиджу. Хоча в співавторстві це робити набагато лекше і приємніше. Твій опонент завжди надасть тобі стусана, або кине тем для продовження. 

3. Психічно адекватна – я дуже імпульсивна людина. Я б сказала занадто імпульсивна. Наче в мені в одну хвилину змішується кілька видів емоцій. Я можу: сміятись, плакати, обурюватись і навіть битись за цю саму хвилину. Отаке от. Злити мене явно не варто. Ображати теж. А, що стосується психіки, то вона в мене ще з дитинства пошкоджена. Жартую… 

4. Критика – ну, тут більш менш можна жити. Спочатку критика для мене була надто болючою. Хотілося все кидати, сваритися, плакати. І я це робила. А потім звикла. Стало лекше. Зараз на критику відповідаю з посмішкою і азартом. Як же приємно, коли ти можеш відповісти з позитивом. Всередині відразу щось йокає. Ех… Таке от. 

5. Не стабільність – я нестабільний автор. Все ж більше через край своїх емоцій. Писати, коли мені зле, я не можу. Тільки, коли мені радісно і я відчуваю гармонію та спокій. А, коли мені зле і хочеться когось задушити, то в такому стані я б задушила свого головного героя. Тому тільки позитивні нотки. І тому тільки тоді, коли я маю гармонію із собою і зі своїми книгами. Веду до того, що через це іноді глави затримуються. 

6. Музичний тембр – пишу не завжди під музику, а під крики трьох малих розбишак. О, так. Такий тембр нервує найбільше. Тому інколи буває важко сконцентруватись. Уявіть собі трьох волаючих собак і мене. Не думайте, що своїх бешкетників я порівняла саме так, бо з боку так і виглядає. Ахаха. 

7. Помилки в тексті – ох, тут я впадаю у відчай. Хоч і знаю мову дуже добре, а от правила мені в голову не лізуть. Можу кожного дня читати, вивчати, але не запам’ятаю. От, як би все було так просто, як математика… було б простіше. Я б сказала, як два пальці об асфальт. А правила, то не моє. 

8. Імена героїв – тут досить все логічно. Імені героїв, як і свій псевдонім я придумую за кілька секунд. Може це й не дуже правильно, але це моє бачення. Скоріше, моя невтомна башковитість. 

9. Сюжет – не скажу, що я любитель всього, що крутиться в моїй голові. Бо там ціле пекло. Від історичних романів, до магічних і так далі. Сюжети в моїй голові спалахують, як вогонь в каміні. Нереально тримати все в голові. Тому доводиться ризикувати і пробувати різний жанр. Не завжди вдалий, але й потім в голові не муляє мозоль. 

10. Смачний кусь – таємниця, чому ж я почала писати… м-м-м. Вічні проблеми. Вічний стрес. А, ще стіни. Чотири… які тиснуть з кожним днем. На вулиці я буваю рідко. В місто їжджу ще рідше. Короче, я сиджу вдома і прострілюю собі мозоль в голові стінами. Таке от в мене молоде життя. Таке активне. Таке різноманітне. Ахахах… 

Ось і все, що хотіла написати. Сподіваюсь ви не заснули від такої нудної проповіді. Я ж вже починаю куняти носом в клавіатуру. 

Гарного дня і вдалого добробуту. 

Ваша неактивна Марі. 

Оригінал статті на Букнет: 10 фактів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"