10 фактів про мене

10 фактів про мене

10 фактів про мене

Побачив флешмоб, і подумав, а чому б ні.  
1. Мій псевдонім – Лео Нур виведений з мого улюбленого жанру – Нео Нуар. Спочатку хотів взяти псевдонім Марвін, як на аватарці , і мого улюбленого персонажа в “Місто гріхів”, але потім вирішив дещо скреативити. 
2. У мене складні відносини з українською мовою. – Я родом з Харківщини. Живу не подалік кордону, що сьогодні не прибавляє оптимізму.( Не можна сказати, що в нас тут російськомовне населення. У нас більше “прикордонний суржик”. По молодості років, був грішен, порушував державний кордон. В часи мого дитинства, він був зведений по принципу “ну ти заходи, если што”. Що в нас, що в сусідній Білгородській області, розмовляли однаково – сумішшю української i російської. 
3. Для мене словосполучення “Тарас Шевченко” стоїть в одному ряду з російським матом. – дев’ять років життя, рік у рік, “Садок вишневий коло хати”, ” Як би ви знали паничі” і те , за що я його ненавиджу і до сьогодні “Як умру, то поховайте”. Коли в котре , декларував ненависні рядки, була лише одна думка – ” Коли ж тебе сволота закопають”. Не надто патріотично, але так вже є. 
4. Я розвиваюся. – це не самопохвала, хоча i  не без цього :-), а підмічені факти. Бачачи що в мене погано з українською мовою, я її  вирішив підтягнути. I , як би зараз не парадоксально в це не звучало, але допоміг один з найнеулюбинімиших предметів в школі – Українська література. 
 Все почалося тоді, коли ми на уроці проходили Володимира Малика , його тетралогію “Таємний посол”. Тема козацького розвідника , який в часи Івана Сірка був засланий в тил до турків, з завданням перевірити чутки про підготовку до війни , не могла мене не зацікавити. Як ні як виріс на Джеймсi Бонді. Після закінчення читання , зацікавила творчість автора. Благо в усі свої книги, вiн вплітав шпигунські ноти. 
 Як i в кожного юнака , в мене в свій час , при словосполученні “Любовний роман” йшло не змінне “Фу”. Але зараз , з висоти прожитих років, скажу так – жанр , як жанр. Так, мотлоху багато, як i по всюди, але гарно написана любовна історія , може змусити битися серце частіше , як кращі з трилерів чи жахів. 
 З віршами , на жаль , все трагічно. До сьогодні, беручи читати якусь книгу, i помітивши там рядки віршів , я їх пропускаю. При чому , очі самі перескакують. Велике тобі спасибі, Тарасе Григоровичу. 
 Але я захопився , перехожу до книжок. 
5. “Що, якщо?” – ідеї в мене виникають наступним чином – читаючи книгу, або дивлячись фільм , при певному сюжетному повороті , виникає питання ” А що якщо?”. Якщо взяти до прикладу “Ескортниця”, то ідея виникла в мене при перегляді фільму “Красуня” з Джулією Робертсоном i Рiчардом Гiром. В один момент фільму , випливає правда – з героєм , успішним бізнесменом, на прийомi була повія. 
 Я задумався. А що, якщо Рiчард Гiр , не зняв би на трасі повію, а ціленаправлено найняв дівчину для супроводу . Так було закладено фундамент книги. 
6. Питання , відповідь. – подальша історія виникала саме в наступному форматі. Питання – нащо? Нащо було наймати дівчинку за викликом? Відповідь – по сюжету фільму , Рiчард Гiр був самотнім чоловіком. В певних консервативних колах ( якi в мене згодом перетворилися взагалі в аристократичні) , не стануть розмовляти з самотнім чоловіком? Питання –  Чому саме так треба було вирішити питання? Відповідь – Іншого виходу не було , в силу характеру персонажу. 
 З цього моменту Рiчард Гiр i Джулія Робертсон вiдийшли в бiк, поступаючись місцем моїм героям. 
7. Вигадати ім’я герою – моє особисте пекло. – Постійно в мене так – є герой , готова зовнішність , характер , історія , а от ім’я чи прізвисько ніяк не бажає прикрiпитися або з’явитися. Кілер з Ескортниці ким в мене тільки не був – Бритва , Фінка, Кастет, Таран, але нічого не липло до персонажа. I тільки зробивши його фанатом Михаїла Круга, вiн отримав ім’я i прізвисько. 
 Але бувають часто вперто “Безіменні” персонажі. Головний герой цієї книги, отримав своє ім’я з телесеріалу “Вічний поклик”, через те , що я вже  просто здався щось вигадувати, а Арнольд Лахновський звучить гарно. 
8. Кожна глава – окрема історія – Пишучи свою книгу , я на кожен розділ заводжу окремий текстовий файл. Для мене кожна частинка , це окрема історія, яка, хоча i є частинкою книги, але має свій початок, розвиток , і кінець. 
9. Кіно в голові. – Книга в моїй головi це не текстовий , не аудіофайл, це картинки . Всю книгу цілому, і кожен фрагмент окремо, в мене в голові йде як справжнє кіно. Я лише підбираю слова, аби описати те, що бачу. 
10. Історія розвивається в процесі. – Часто буває , що накидаєш чернетку однією історією, а на виходi отримуєш зовсім іншу. До прикладу моя крайня ( ще дещо про себе – я забобонний :-)) історія “Капкан почуттів”. В чорновому варіанті, чаклун – чорнокнижник, перебив усіх хто зібрався на день Валентина, в будиночку біля Карпат. Не вступаючи в жодні розмови. 
 Я сподіваюся , вам було цікаво дещо дізнатися про мене))) 

Оригінал статті на Букнет: 10 фактів про мене

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на новинку

Сьогодні діє знижка на новий роман “Помилково вагітна”. Запрошую читачів, які не встигли ще приєднатися, до читання.

Помилково вагітна

Анотація

— Який термін, Міл? — набравшись сили, перепитує він.

Запрошую до романтичної новинки “Незабудка”

Привіт, друзі!

Якщо ви пропустили мою новинку

“НЕЗАБУДКА”

то зараз якраз час щоб почати її читати)))

У тексті є: несподіване знайомство, сила кохання, романтика і ніжність

Жанр:

 Короткий любовний

У неї був план…

Вітаю, мої найкращі!

У головної героїні був план. Ідеальний! Але щось пішло не так і… Вона закохалася! Читайте сьогодні зі знижкою 25% про неймовірні пригоди Еліс в книзі «(не) Моє весілля» 

За традицією додам

Звернення до читачів )

Доброго часу!вітаю своїх постійних читачів так і нових!як ви вже помітили останнім часом я викладаю продовження ” спадкоємця” досить хаотично ,бо роблю це за можливості.як то кажуть хаос в голові -хаос у житті.зрештою

Буктлейлер

Колеги, читачі та відвідувачі сайту, як ви, ставитися до БукТлейлерів?

 

Особисто я, позитивно, навіть пробую їх створювати, тому якщо у вас виникне бажання, яскраво оформити свою книгу, за допомогою відео ролика, можете

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"