Тарантіно зізнався, що вирізав з “Одного разу в Голлівуді” свій улюблений момент

Тарантіно зізнався, що вирізав з “Одного разу в Голлівуді” свій улюблений момент

Квентін Тарантіно зізнався, що вирізав з фільму “Одного разу в Голлівуді” свій улюблений момент. Але він увійшов до трейлеру однойменного роману, який нещодавно випустив режисер.

Це була емоційна телефонна розмова між Ріком Далтоном (Леонардо ДіКапріо) та маленькою актрисою Труді Фрейзер (Джулія Баттерс).

“Думка про те, що цього моменту не буде в фільмі, була незбагненною. Ймовірно, що це також улюблена сцена Лео. Ми заливалися слізьми. У мене час від часу з’являвся туман в очах, коли я знімав цю сцену. Джулія теж плакала кожен раз, коли ми закінчували дубль”, — згадує режисер.

Продюсер “Одного разу в Голлівуді” Девід Гейман вважає, що Баттерс отримала б номінацію на “Оскар” за кращу жіночу роль другого плану, якби Тарантіно залишив цю сцену в кінотеатральной версії. Але це б не пішло на користь самому фільму.

“Вся справа в ритмі фільму, щоб все було доречно”, — пояснює він.

Епізод був вилучений для того, щоб дотриматися необхідних часових меж. Сам фільм триває майже три години. Проте тепер його можна побачити у трейлері до книги “Одного разу в Голлівуді”, яка нещодавно вийшла друком в США.

Що відомо

  • Книга Квентіна Тарантіно Once Upon a Time in Hollywood: A Novel — текстова адаптація його фільму “Одного разу в … Голлівуді” (2019).
  • Роман містить понад 400 сторінок, проте на прохання автора його видали у м’якій обкладинці. На додаткових сторінках можна побачити рекламу старої белетристики, вигаданої й реальної.
  • Сам твір написаний у жанрі Pulp FictionОсобливий різновид комерційної літератури, орієнтований на масового невибагливого читача.

Оригінал статті на Читомо: Тарантіно зізнався, що вирізав з “Одного разу в Голлівуді” свій улюблений момент

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомі переможниці премії Women in Arts-2025

Оголосили лавреаток премії Women in Arts-2025. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Переможницею у номінації «Жінки в літературі» стала Олена Герасим’юк.
 
Олена Герасим’юк — поетка

Оголосили переможців конкурсу п’єс «Драма.UA»

П’єса «Баланс» драматургині і ветеранки Аліни Сарнацької перемогла в конкурсі «Драма.UA». Про це повідомили на сторінці конкурсу.
До фіналу конкурсу також увійшли п’єси:

«Брідські явищ

У Польщі, Канаді й Португалії відкрили нові «Українські книжкові полички»

У червні 2025 року нові «Українські книжкові полички» з’явилися одразу в трьох містах: португальському місті Коїмбра, польському Рибніку та канадському Бремптоні. Про це повідомили у по

У Фінляндії зафіксували найвищу активність у бібліотеках за майже 20 років

2024 рік став рекордним для публічних бібліотек Фінляндії: кількість позичань друкованих книжок досягла найвищого рівня з 2005-го. Про це повідомляє національна телерадіомовна компанія

Відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

17 червня у нас відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

Цього вечора до нас завітала чудова українська сім’я — Юрій Пероганич і Тетяна Череп‑Пероганич. Він — активний учасн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"