Надолужую згаяне, або Нові розділи вже на сайті!

Надолужую згаяне, або Нові розділи вже на сайті!

Надолужую згаяне, або Нові розділи вже на сайті!

Привіт усім-усім!

Вчора виклала новий розділ детективу “За стіною”, і якщо не засну)) то сьогодні напишу ще один епізод. А також вчора й сьогодні ви могли читати нові розділи любовного роману “Муза”

Хто ще не встиг зазирнути на вогник – запрошую. Ось маленький уривок із сьогоднішнього оновлення:

***

Автівка у нього була чистенька, ідеальна, як і він сам. Хоч і не надто дорога. Здається,”Шкода”, я вже не дуже добре пам’ятаю.

Увесь час, що ми їхали до села, де знаходилася його дача, він розповідав мені різні цікаві історії з власного студентського життя.  Зрештою, я вже звикла до нього, і його присутність не викликала в мені такого трепету, як досі. 

Кохала я його чи ні? Чи мені просто щось хотілося довести всьому світові і собі самій найбільше? 

Нехай відповідь на це питання так і залишиться таємницею. 

Коли ми приїхали на дачу, я очікувала побачити чепурний котедж з зеленим підстриженим газоном і шезлонгами, а то й басейном у дворі ( хтозна, звідки я взяла ту картину, можливо з американського серіалу “Район Мелроуз”, який на той час був на піку популярності).

Але насправді ми вийшли з машини поряд із пофарбованим у зелене парканом із дощок, а за ним знаходилася звичайна побілена сільська хата під шиферним дахом. Навколо дійсно був яблуневий садок, і веранду затишно обвивав виноград. Під вікнами жовтіли чорнобривці. У повітрі пахло стиглими фруктами, димком від спаленого картоплиння і ще чимось сумним. Я вдихнула тепле повітря і підняла голову, підставивши обличчя лагідному сонечку, яке вже не пекло так, як улітку.

— Тобі тут подобається? — я й не помітила, як Мельник перейшов на “ти”. Більше того, він обійняв мене за плечі так невимушено, немов усе життя це робив, а я не відсторонилася.

Було б дивно зараз сахатися від нього. Я вже перейшла ту межу, перед якою можна спинитися і сказати: “Олександре Миколайовичу, ви, мабуть, мене неправильно зрозуміли! ”

Тому я стояла непорушно, відчуваючи, як його рука вже опустилася до моєї талії.

— Ну, ходімо, подивишся будинок? — роблено-бадьорим голосом сказав він.

Я тоді подумала, що йому, мабуть, теж незручно. Він не знає, як до мене підступитися, можливо, вперше йому трапилася така недосвідчена і дика дурепа.

Але то була лише одна мить вагання. Далі він відпустив мене і почав діставати з машини якісь сумки, пакет з продуктами, корзини для яблук.

Я стояла і принципово не допомагала йому. Незважаючи на те, що я була схильна у стосунках жертвувати своїми інтересами… щоразу, як-то кажуть, танцювала на тих самих граблях, я ніколи не робила важкої роботи, не перетворювалася в тяглову конячку, коли поруч був чоловік.

Можливо, справді, хтось із моїх далеких родичів мав аристократичне походження? Мельник, до речі, згодом пообіцяв зробити для мене генеалогічне дерево, у нього були знайомі в архівах. Але після всіх подій,що трапилися потім, було вже не до того…

Продовження читайте тут

Натискайте кнопочку Відстежувати автора, щоб не пропустити жодного оновлення!

Наступний розділ вже скоро))

Оригінал статті на Букнет: Надолужую згаяне, або Нові розділи вже на сайті!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Кримські школярі не мають доступу до освіти українською, херсонські — навчаються за російськими підручниками

Попри заяви окупаційної влади про існування україномовної школи в Криму, насправді навчальний процес там повністю російськомовний. Про це заявила голова Центру громадянської просвіти «А

Письменниця Марія Ґаліна відмовилася від російськомовної премії «Дар», заснованої Шишкіним

Російськомовна літераторка українського походження Марія Ґаліна відмовилася від літературної премії «Дар», яку їй присудили за книжку «Возле войны. Одесса. Февраль 2022 – лютый 2023». П

70% українців в мережі спілкуються українською

Після початку повномасштабного вторгнення частка україномовного контенту в публічному цифровому просторі суттєво зросла — в окремих сегментах вона становить 65–85%. Про це свідчать резу

Українські книжкові полички відкрили в Угорщині та Казахстані

У межах культурної ініціативи «Українська книжкова поличка» нові осередки української літератури з’явилися в Угорщині та Казахстані. Про це повідомили посольства України в обох країнах.

У Києво-Печерській лаврі відкрилася виставка артефактів доби гетьмана Мазепи

У Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» відкрилася виставка «Мазепа. Стратегія європейської України», присвячена постаті гетьмана Івана Мазепи та його боротьбі за європейський вибір українськ

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"