❤️ 00:00 — останній розд “Покоївки під прикриттям”

❤️ 00:00 — останній розд “Покоївки під прикриттям”

❤️ 00:00 — останній розд “Покоївки під прикриттям”

Ми з вами це зробили! Історія Ксенії та Ярового нарешті завершена! Не можу вам передати, наскільки я щаслива! Більше, ніж півроку я писала “Покоївку під прикриттям”! Ух)) Це було і важко, і весело, і сумно, і місцями боліло. 

Сподіваюся, вам сподобається кінець :3 

А тепер, шматочок, щоб веселіше було очікувати 00:00 :)))

***

“Тому ми ще наполегливіше її бісили, вигадуючи щодня щось екстравагантне. Яровий у цьому питанні досяг дзену, і на скарги старої калоші завжди обіцяв дуже серйозно з нами поговорити!!! А тоді підморгував дівчатам, цілував мене у маківку та, посвистуючи, втікав на весь день по справах.

— Дівчата, м’со готове, — гукнув Дарій.

Оглянувшись на нас із посмішкою, раптом спохмурнів і відвернувся, стиснувши щелепи.

— Ви що, знову щось не поділили? — здогадалась я. — Ти зірвала йому чергові операцію чи сфотографувала в душі?

Варя фиркнула, а тоді зітхнула.

— Та дідько його знає, — буркнула. — Пила каву з його підлеглим, сподіваючись, що той вибовкає щось суттєве. А Дар, влетівши до кабінету, аж в лиці перемінився. Вигнав мене, як собаку. І ще й корчить тепер із себе бозна-що. Важка він людина”.

ХТО ЩЕ НЕ ЧИТАВ “Покоївку під прикриттям”, ласкаво запрошую!

Оригінал статті на Букнет: ❤️ 00:00 — останній розд “Покоївки під прикриттям”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"