❤️ Хто сказав, що буде легко ❤️

❤️ Хто сказав, що буде легко ❤️

❤️ Хто сказав, що буде легко ❤️

Подорожуючи сторінками книг…

А я читаю і спостерігаю за ним… Цікаво, як швидко він збагне, що йому вже нікуди не подітися? Зачепила дівчина своєю неординарністю, безпосередністю, простотою, наївністю…

А мене зачепило, що незчулася, як проковтнула всі глави. Цілком гармонійно складається пазл. Не виникає відторгнення, не виникає питань: А герої взагалі адекватні? Ну хто так робить?! Навпаки, читаєш, і ловиш себе на думці: Ну правда ж! Ну логічно! А тут неочікувано… Треба ж, яка нетипова історія! Але… от точно як у житті! Не чекав — і на тобі, сюрприз на рівному місці. Динамічно! А героїня… Ні, ну точно як дівчисько з сусіднього під’їзду! Та й герой… Коротше кажучи, і таких перців бачили.

Мораль прочитаної історії: Не все золото, що блищить, і не все те, чим здається.

Висновки: Вдалося зачепити, вдалося розвеселити, вдалося захопити з першої сторінки. Не вірите? Перевірте самі! Якщо надурила, можете гнівні коментарі прямо тут і написати!

Неформат-рецензія від Еми Ноель на книгу “******” (клікай — і дізнаєшся 😉

 

Оригінал статті на Букнет: ❤️ Хто сказав, що буде легко ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

В Ужгороді оголосили короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози…

16 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка під час презентації нової художньої книжки «Птах у своєму гнізді» письменника, Шевченківського лауреата, сценариста к

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"