❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню Макара, зовсім не замислюючись про наслідки. Головне — врятуватися, зупинити його, втекти.

Не досягаю мети. Він встигає перехопити моє зап’ястя, дивиться на мене поглядом, у якому змішалися злість та шок. Від тиску на руку, пляшка вислизає з долоні й падає на килимок, уцілівши при цьому.

— Дурепа, — гарчить крізь зуби. Здається, навіть протверезів трохи. — Вбити мене хотіла? Розумієш взагалі, що твориш?

Розриваюся між бажанням вибачитися, усвідомивши весь жах ситуації, і послати його куди далі, адже нічого було мене чіпати, якщо я кажу «ні».

— Ненормальна, — відсахнувшись від мене, запускає пальці у своє волосся.

А потім відчиняє двері й, схопивши за лікоть, виштовхує мене за поріг.

— Забирайся. Вранці поговоримо, — кидає наостанок і залишає мене біля порога, зачинивши перед носом двері.

Ні грошей, ні телефону — адже сумка в квартирі залишилася. І куди я маю забиратися?

Стою й витріщаюся на зачинені двері. І що мені робити? Куди мені піти? Під дверима ночувати? Чи на вулиці?

Повертаю голову в інший бік. Дивлюся на замкнені двері квартири Леона. А що… у Леона під дверима непоганий килимок, його вдома немає. І темно з того боку, світло не падає, якщо Макар гляне у вічко, не повинен помітити мене.

Сідаю на цей килимок. Підтягнувши ноги до грудей, обіймаю коліна та опускаю голову. Може, навіть подрімати вдасться. Обидві квартири зараз порожні, у моїй у п’яному чаді сплять, ліфт працює, сходами ходити ніхто не повинен, тож, сподіваюся, мене тут ніхто не помітить.

Здається, я справді засинаю. Бо не одразу помічаю, що хтось стоїть поряд. З жахом та соромом усвідомлюю, що непоміченою залишитись не вийшло. Зверху чую шарудіння, як відчиняється замок. Запізно розумію, що це, напевно, Леон, проте навіть злякатися не встигаю. Соромно так стає. Треба підвестися, попросити вибачення за те, що як безпритульний песик під його дверима на килимку сплю. Сором.

Всі ці думки проносяться за частку секунди, перш ніж встигаю прийти до тями і зробити щось з того, про що подумала. Перш ніж я встигаю спробувати якось виправдати своє перебування тут, мене підхоплюють на руки, переступають через поріг і, заплеснувши ногою двері, заносять у квартиру.

Здіймаю очі й розглядаю зосереджене обличчя Леона, спрямований уперед погляд, напружені під сорочкою м’язи. І знову всередині все завмирає зі ще більшою силою, ніж уперше. Хочеться усміхатися. Доля знову нас зіткнула в ту мить, коли я дико потребувала допомоги, підтримки, та просто присутності поруч людини, нехай сторонньої, але якій чомусь не байдуже… читати далі

***

Принагідно запрошую на сторінки колег, які пропонують сьогодні знижки (назви творів та імена авторів клікабельні, просто натисніть, щоб перейти на сторінку автора чи твору):

Анна Харламова “Мій норовливий зведений брат”, 25%

Юліана Бойлук “Втрачене кохання (повернути втрачене)”, 15%

Бережіть себе!

Оригінал статті на Букнет: ❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"