❤️ Заплановані знижки! Великий розпродаж!!! ❤️

❤️ Заплановані знижки! Великий розпродаж!!! ❤️

❤️ Заплановані знижки! Великий розпродаж!!! ❤️

Наступного тижня на вас чекає великий розпродаж!

18+ Друга частина дилогії (перша безплатна). Я стала випадковим свідком вбивства моєї сім’ї. Четверо чоловіків безжально вбили всіх, кого я любила. Той день змінив усе. Помста стала сенсом мого життя. Але мій план зазнав краху, коли я закохалася в одного з убивць.

Ми обоє стали маріонетками у боротьбі за владу. Ми кохаємо і ненавидимо. Ми збираємо з уламків власні понівечені душі. Наше хворобливе кохання стало нашим прокляттям.

Я живу між ненавистю і коханням, живу на межі, де кожен наступний день може стати останнім… для нас обох.

28.06. “Неідеальний. Навчи мене ненавидіти”, 20%!!!

18+ Друга частина дилогії (перша безплатна). — Ти моя, Лано, — сказав він мені тоді. І я майже повірила, що між простим хлопцем і дівчиною з вищого суспільства може щось бути.

Він обіцяв навчити мене кохати, але натомість у моєму серці оселилася ненависть.

Я кинула його ледь живого після того, як мій хлопець зі своїми друзями побили його до півсмерті. А він залишив мене одну, розгублену, коли я так потребувала його підтримки.

Життя зіграло злий жарт, помінявши нас місцями, але він ніколи не дізнається про мою маленьку таємницю.

29.06. “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

Він — нереально крутий мужик! Дорослий, сильний, гарний, впевнений у собі. Від одного його погляду тремтять коліна і зносить геть-чисто дах. Він — мій новий сусід.

Але у нього є три недоліки: дружина, коханка та… троє дітей. Чи це вже цілих п’ять?

Я сама не без недоліків. Мені б триматися від нього якнайдалі, але, здається, він не залишив мені вибору.

 

30.06. “Сирітка 2”, 20%!!!

18+ Друга частина трилогії (перша безплатна). Все моє життя – це притулки і боротьба за виживання. Переступивши поріг сиротинця в вісімнадцять років, я вирішила почати все з початку. Та одна випадкова зустріч зіграла зі мною злий жарт. Я шукала роботу, а потрапила в пастку.

Двоє чоловіків розпочали на мене полювання. Вони прагнуть помсти, тому що вважають мене злодійкою. Втім, так воно і є…

Двоє хижаків, для яких це всього лише гра, в якій нагородою стане моє розбите серце. Від них не сховатися і не втекти. Вони беруть те, що хочуть, хитрістю або силою. Я стала забавкою для лиса і вовка.

Іграшка для двох… Чи одержимість на трьох?

30.06.“Сирітка 3. Розплата за щастя”, 30%!!!

18+ Третя частина трилогії (перша безплатна). Ніка – зламана іграшка долі, що віднайшла порятунок в своєму ворозі. Шрами на її серці і досі болять, але вона навчилася з цим жити.

Марго – сирота, що знайшла свою сім’ю в двох чоловіках, які заприсяглися оберігати її навіть від самих себе.

Ніка і Марго вірять, що заслужили право бути щасливими. Але вони встигли нажити багато ворогів, і дехто з них думає інакше. Яку ціну дівчатам доведеться заплатити за щастя?

 

01.07. “Недоторка”, 20%!!!

18+ Я маю фобію, через яку і не мрію про стосунки, та вітчим віддає мене заміж за того, хто з якихось причин не хоче мати сім’ю. Я маю знайти в собі сили і довести новоспеченому чоловіку, що за мене варто боротися.

Але чи вистачить мені сміливості бути з ним, якщо для нього любов і біль – поняття нероздільні?

 

 

 

02.07. “Коханець”, 20%!!!

18+ Вони обоє мене кохають. Мій чоловік і його брат. Кохання одного — смертельна пастка, з якої неможливо звільнитися. Кохання іншого — як оазис посеред пустелі. Один намагається підкорити зламавши, іншому хочеться коритися з власної волі. Любов одного — задушлива суміш отрути й ненависті. Кохання іншого — моя солодка згуба.

Від одного не піти. Без іншого не жити.

Я говорю своєму чоловіку «ні», не здогадуючись, наскільки жорстокою виявиться помста за непокору.

03.07. “Помилка. Згоріти вщент”, 20%!!!

18+ Друга частина дилогії (перша безплатна). Двоє найнебезпечніших чоловіків в місті отримали мене як відкуп. Потрібно було злякатися, але… Мені з ними було добре. Вони кохали мене, а я їх. Поки я не дізналася, що моя роль другорядна, і не помстилася їм, змусивши повірити в мою зраду.

А тепер мені потрібно шукати захисту у цих чоловіків, у тих, кого я зрадила і кинула. Я розумію, що як раніше вже не буде, але добровільно йду в лігво звірів, щоб з коханої жінки перетворитися на іграшку.

 

Мирного неба і бережіть себе ❤️ Не нехтуйте правилами безпеки!!! 

Оригінал статті на Букнет: ❤️ Заплановані знижки! Великий розпродаж!!! ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"