❤️ Завершення сьогодні! ❤️
❤️ Завершення сьогодні! ❤️
Друзі!
Дякую всім, хто слідкував за книгою і хто підтримав мою першу передплату, яка закриється сьогодні о 18:00! Після цього книга пройде модерацію і стане платним завершеним твором.
Сподіваюся Вам було цікаво і ви не пошкодували про витрачений на читання час❤️
Також я підготувала для Вас цікаві факти щодо створення цієї книги:
1. Міка Мариневська – героїня моєї старої розповіді-трилера під назвою “Моя мама найкрасивіша”. Коли я зрозуміла, що публікувати його ніде не буду, то вирішила віддати це ім’я героїні нової історії. Як придумала це ім’я не пам’ятаю.
2. Такий персонаж, як Люциан Левандовський виник в голові після того, як мені наснився сон, в якому я ховалася від якогось чоловіка в приміщенні, що нагадувало ательє. Потім мозок додумав, що цей чоловік швидше за все розпусник, і в підсумку народилася сцена з початку роману “Щоночі я вмираю в міражі”, в якій Ася знімає мірки з Левандовського, з подальшою ерекцією.
3. Спочатку, Левандовський був придуман як бісексуальний експерементатор, який платив Барбарі і Янушу (вони обидва були нетрадиційної орієнтації), щоб вони кохалися в його присутності, і ламали таким чином свої нетрадиційні пристрасті. А також не гидував приєднуватися до них, і не тільки до них. Але мені сподобалося прописувати сцени в “Міражі”, де він був присутній, сподобався сам персонаж, і в підсумку він просто позиціонувався, як розпусник з незвичайними схильностями, про особисте життя якого мало що відомо.
4. Левандовський отримав свою окрему історію тільки з однієї причини – між ним і Асею почала виникати недоречна хімія, яка йшла повністю врозріз із запланованим сюжетом роману “Щоночі я вмираю в міражі”. Тому, коли Адам в черговий раз став надавати їй знаки уваги, довелося згортати це в інше русло і виставляти його заклопотаність, як бажання відволіктися від нещасливого кохання.
5. Комплекси, таргани, манери, гидливість, зовнішність в візуалізації, творчі уподобання, проблеми з соціумом, страх розмовляти з людьми, сором’язливість – все це добро Міка отримала в спадок від автора. Пристрасть до солодкого і звичка накручувати волосся на палець, Адам отримав від чоловіка автора.
6. В якості обраниці Левандовського, розглядалося три варіанти.
Перший – це Міка.
Другий – заміжня однокласниця, в яку Адам був закоханий з дитинства, але яка не сприймала його серйозно. У підсумку, ця схема частково була застосована до історії Олівії і Люциана.
Третій – юна заробітчанка з України, з якою Адам знайомиться, закохується, але потім вона зникає, і протягом всієї книги, він розшукує її. Жанр еротика в такому випадку втілити було б складніше, тому ця ідея лягла в основу оповідання “І ось вона я” (в основу якого, в свою чергу, ліг сюжет мого дуже старого оповідання “Аделаїда”).
7. Місто Бреволь – вигадане. Назва придумана зі словосполучення “wbrew woli”, що в перекладі з польської означає “проти волі” (ця назва мала відобразити суть розв’язки роману “Щоночі я вмираю в міражі”, для якого це місто спочатку було придумано).
Ось і все. До нових зустрічей у нових історіях!:)
Оригінал статті на Букнет: ❤️ Завершення сьогодні! ❤️
Блог
До Бердичева приїздить славетний письменник Мирослав ДочинецьОдин із найпопулярніших сучасних письменників України Мирослав Дочинець планує завітати до Бердичева. Вже найближчого понеділка, 16 вересня, гостинні стіни публічної бібліотеки та молодіжного простору «
У проєкт бюджету-2025 заклали у 2,5 рази менше коштів на УІК, ніж цьогорічУ 2025 році на діяльність Українського інституту книги (УІК) в проєкті державного бюджету виділили 178 млн 548 тис. грн. Проєкт закону про державний бюджет України оприлюднили на сайті
Пішов з життя фолькльорист і мистецтвознавець Микола МушинкаПішов із життя один із найвідоміших дослідників українського фольклору Микола Мушинка. Про це повідомили на фейсбук-сторінці медіа «Локальна історія».
Праці науковця присвячені дослідже
У Вінниці планують запустити програму підтримки книговидання про місто та його видатних особистостей. Про це Читомо повідомили у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької місь
У Британії видадуть книжку про українське мистецтво і антиколоніалізмУ листопаді 2024 року видавництво Routledge планує випустити книжку «Мистецтво в Україні між конструюванням ідентичності та антиколоніальним спротивом». Про це повідомила редакторка вид
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.