❖про оновлення і новинку❖

❖про оновлення і новинку❖

❖про оновлення і новинку❖

— Коли прода? Чому так довго немає оновлення?

Любі мої читачі, “Твоя Міра” пишеться прямо зараз, реалтайм…

У мене є схема цієї історії (як завжди), зазначені ключові моменти, на які буде зроблено акцент, але завершеного тексту ще немає. Пишу)

У першій частині розповідається про дитинство Мірани. Це 90-ті роки і, як ви розумієте, герої, котрі на той момент були у поважному віці, вже не з нами. Тому, перед тим як описати якусь подію у їхньому житті чи написати від них якусь репліку, я маю не лише обробити спогади героїв, але й перевірити мало не кожне слово. Так було про зозулю (бо я не орнітолог і не знала таких цікавих деталей про раціон, як виявилося, дуже корисної пташки), так було про зміни до Кримінальних кодексів республік СРСР у 60-х роках ХХ століття, про розстріли за спекуляцію, про амністію 1992 року в Росії… Пошуки займають час, а на додачу до всього… я залипаю))) Я занурююсь у тексти, бо деякі мені цікаві, а деякі шокують настільки, що я не можу писати, доки морально не оклигаю…

Тому перша частина “ТМ” не може викладатися в тому графіку, в якому писалася “Світанкова кава”. У другій частині історії не потрібно буде вишукувати підтвердження мало не кожному слову, тому, я ду-у-у-уже на це сподіваюся, вона буде викладатися вже за колишнім сталим графіком: середа-субота.

Але мої прогулянки минулим не єдина причина, чому “ТМ” пишеться довго))))

Бо… паралельно пишеться ще одна історія))) Це буде незвичний для мене СЛР, де я дозволю собі відійти від реального перебігу подій, додавши до реалу… трохи фантастики))) Наукової фантастики (✯◡✯)

Про саму історію більш детально буде іншим блогом, пізніше. Вона цікава та вражаюча, але… є певні нюанси.

А поки що хочу показати чудову обкладинку від Asteriya (❤️́‿❤️́), котру вона колись виклала у своєму блозі. Побачивши її, я вирішила, що це знак і я маю обов’язково відредагувати цю історію та оприлюднити, бо чоловік на обкладинці дуже схожий на реального прототипа головного героя. Asteriya люб’язно мені її підписала і… АНОНС:

Лана Вернік

Оригінал статті на Букнет: ❖про оновлення і новинку❖

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"