°✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

°✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

°✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

Перша частина книги “Твоя Міра” — завершена!

Оприлюдення останніх глав трохи затрималося, бо виникла ідея викласти їх разом із FMV від Elena Klimenko. Ми синхронізувалися, і Олена навіть прочитала чорновик фінальних глав раніше за Аспа)))

Закінчення першої частини — ще не кінець історії, це певний рубіж, червона лінія, котра символізує собою остаточне закінчення дитинства героїв. Вони підросли, попереду в них доросле життя зі своїми радостями й печалями, наповнене відкриттями, мріями, фантазіями і… РЕАЛОМ, котрий руйнує мильні бульки марних сподівань.

Історія в написанні складна, але, як на мене, цікава і в деяких моментах повчальна. Спочатку був задум написати її як спогади від різних людей, та згодом я все ж вирішила писати хронологічно від самого початку. У деяких місцях текст сухий і стислий, можливо, колись я повернусь і виправлю… можливо) я не знаю))

У цій історії багато дійових осіб і, хто читав, той знає, що в ній

ДУЖЕ БАГАТО ХЛОПЦІВ,

а, як  відомо, чоловіки — то хлопці, що вижили. Головний герой — вижив… 

Зараз триває робота над другою частиною. Вона буде більш динамічною, бо ж хлопці підросли і будуть чудити, особливо деякі персонажі.

(Напишу спойлер: один із героїв стане пікапером, на рахунку якого наразі кілька сотень зваблених жінок… він є неоднозначним, але, без сумніву, досить цінним джерелом інформації для написання цієї книги, бо крім психологічної складової свого “хобі” має досить багату “практику” і, відповідно, сотні історій. Вгадаєте, ХТО?)

Дівчата теж чудитимуть. Кожна по своєму… 

Тож… чудити будуть ВСІ. По-різному, бо в жінок і чоловіків різна фізіологія, хоча, не тільки вона)) також світосприйняття, ставленням до дружби, сексу й кохання. Чоловіки не плутають ці поняття. Майже ніколи… на противагу жінкам((

 

Дуже сподіваюся, що встигну написати про всіх і не доведеться видаляти жодної сюжетної лінії, як то трапилося зі “Світанковою кавою”.

Якось сумбурно вийшло… але це все, що я хочу сказати з приводу завершення першої частини) А зараз… запрошую вас насолодитися FMV до ВСІЄЇ першої частини книги “Твоя Міра” від Elena Klimenko, її неперевершеним баченням твору та деталізацією:

 

❤️, Лана Вернік

Оригінал статті на Букнет: °✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"