°✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

°✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

°✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

Перша частина книги “Твоя Міра” — завершена!

Оприлюдення останніх глав трохи затрималося, бо виникла ідея викласти їх разом із FMV від Elena Klimenko. Ми синхронізувалися, і Олена навіть прочитала чорновик фінальних глав раніше за Аспа)))

Закінчення першої частини — ще не кінець історії, це певний рубіж, червона лінія, котра символізує собою остаточне закінчення дитинства героїв. Вони підросли, попереду в них доросле життя зі своїми радостями й печалями, наповнене відкриттями, мріями, фантазіями і… РЕАЛОМ, котрий руйнує мильні бульки марних сподівань.

Історія в написанні складна, але, як на мене, цікава і в деяких моментах повчальна. Спочатку був задум написати її як спогади від різних людей, та згодом я все ж вирішила писати хронологічно від самого початку. У деяких місцях текст сухий і стислий, можливо, колись я повернусь і виправлю… можливо) я не знаю))

У цій історії багато дійових осіб і, хто читав, той знає, що в ній

ДУЖЕ БАГАТО ХЛОПЦІВ,

а, як  відомо, чоловіки — то хлопці, що вижили. Головний герой — вижив… 

Зараз триває робота над другою частиною. Вона буде більш динамічною, бо ж хлопці підросли і будуть чудити, особливо деякі персонажі.

(Напишу спойлер: один із героїв стане пікапером, на рахунку якого наразі кілька сотень зваблених жінок… він є неоднозначним, але, без сумніву, досить цінним джерелом інформації для написання цієї книги, бо крім психологічної складової свого “хобі” має досить багату “практику” і, відповідно, сотні історій. Вгадаєте, ХТО?)

Дівчата теж чудитимуть. Кожна по своєму… 

Тож… чудити будуть ВСІ. По-різному, бо в жінок і чоловіків різна фізіологія, хоча, не тільки вона)) також світосприйняття, ставленням до дружби, сексу й кохання. Чоловіки не плутають ці поняття. Майже ніколи… на противагу жінкам((

 

Дуже сподіваюся, що встигну написати про всіх і не доведеться видаляти жодної сюжетної лінії, як то трапилося зі “Світанковою кавою”.

Якось сумбурно вийшло… але це все, що я хочу сказати з приводу завершення першої частини) А зараз… запрошую вас насолодитися FMV до ВСІЄЇ першої частини книги “Твоя Міра” від Elena Klimenko, її неперевершеним баченням твору та деталізацією:

 

❤️, Лана Вернік

Оригінал статті на Букнет: °✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Експерти озвучили 23 істотні проблеми українського книговидання

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, експерти озвучили 23 проблеми сектор

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"