°✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

°✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

°✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

Перша частина книги “Твоя Міра” — завершена!

Оприлюдення останніх глав трохи затрималося, бо виникла ідея викласти їх разом із FMV від Elena Klimenko. Ми синхронізувалися, і Олена навіть прочитала чорновик фінальних глав раніше за Аспа)))

Закінчення першої частини — ще не кінець історії, це певний рубіж, червона лінія, котра символізує собою остаточне закінчення дитинства героїв. Вони підросли, попереду в них доросле життя зі своїми радостями й печалями, наповнене відкриттями, мріями, фантазіями і… РЕАЛОМ, котрий руйнує мильні бульки марних сподівань.

Історія в написанні складна, але, як на мене, цікава і в деяких моментах повчальна. Спочатку був задум написати її як спогади від різних людей, та згодом я все ж вирішила писати хронологічно від самого початку. У деяких місцях текст сухий і стислий, можливо, колись я повернусь і виправлю… можливо) я не знаю))

У цій історії багато дійових осіб і, хто читав, той знає, що в ній

ДУЖЕ БАГАТО ХЛОПЦІВ,

а, як  відомо, чоловіки — то хлопці, що вижили. Головний герой — вижив… 

Зараз триває робота над другою частиною. Вона буде більш динамічною, бо ж хлопці підросли і будуть чудити, особливо деякі персонажі.

(Напишу спойлер: один із героїв стане пікапером, на рахунку якого наразі кілька сотень зваблених жінок… він є неоднозначним, але, без сумніву, досить цінним джерелом інформації для написання цієї книги, бо крім психологічної складової свого “хобі” має досить багату “практику” і, відповідно, сотні історій. Вгадаєте, ХТО?)

Дівчата теж чудитимуть. Кожна по своєму… 

Тож… чудити будуть ВСІ. По-різному, бо в жінок і чоловіків різна фізіологія, хоча, не тільки вона)) також світосприйняття, ставленням до дружби, сексу й кохання. Чоловіки не плутають ці поняття. Майже ніколи… на противагу жінкам((

 

Дуже сподіваюся, що встигну написати про всіх і не доведеться видаляти жодної сюжетної лінії, як то трапилося зі “Світанковою кавою”.

Якось сумбурно вийшло… але це все, що я хочу сказати з приводу завершення першої частини) А зараз… запрошую вас насолодитися FMV до ВСІЄЇ першої частини книги “Твоя Міра” від Elena Klimenko, її неперевершеним баченням твору та деталізацією:

 

❤️, Лана Вернік

Оригінал статті на Букнет: °✧ Твоя Міра ✧°. Перша частина.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"