⚡2000+⚡ і приємності для читачів )

⚡2000+⚡ і приємності для читачів )

⚡2000+⚡ і приємності для читачів )

Привіт, друзі!

Починаємо новий тиждень з приємностей. Сьогодні, 19 вересня, діє знижка на історію Юлі та Романа.

“Я НАВЧУ ТЕБЕ КОХАТИ” (назва клікабельна)

❤️УРИВОЧОК:❤️

Юля знову розвернулася обличчям до свого столу і навіть трохи підскочила на місці від несподіванки, побачивши Романа. Він спокійно підпирав плечем двері до кабінету, склавши руки на грудях. Юля помітила, що він зняв піджак. Прокляття, чому її новий бос такий сексуальний? Сьогодні Роман був у блакитній сорочці, яка гарно підкреслювала всі риси його тіла. Цікаво, як довго він тут стоїть?
— Ти чого підслуховуєш? — обурилася Юля.
— Я не підслуховував, а чекав, доки ти завершиш розмову! — у тоні Романа почулося роздратування. — За ким це ти так скучила, що готова прям летіти?
— Тебе це не стосується, — Юля почала натягувати на себе свій синій плащ. — Чому ти прийшов?
— Хотів запросити тебе на обід. Треба… обговорити маркетингову політику.
— Обговоримо в робочий час. У мене зараз зустріч.
— З тим, кому ти щойно сказала «цілую!»? Тільки не кажи, що ти з партнерами так розмовляєш! — тон Романа став ще більш роздратованим.
— Ні, з партнерами я так не розмовляю! — Юлю обурило, що Рома влаштовує їй допит. — У мене особиста зустріч у мою особисту обідню перерву.
— І ти готова відмовитися від обіду зі мною заради цієї особистої зустрічі?
— Так, — Юля вже була повністю одягнена, тому підійшла до дверей. — Дозволь пройти, не хочу запізнюватися!
Роман ще секунду уважно дивився в її очі, а потім мовчки відійшов убік. Юля швидко пішла до ліфта. Схоже, Роман зовсім не зрозумів, що вона розмовляла з Анею. Можливо, варто було сказати йому про це? Хоча чого вона повинна звітувати йому з ким обідає?! Він і так дозволив собі різкувато розмовляти з нею! Нехай думає, що у неї побачення! Це остаточно відіб’є у нього бажання чіплятися до неї. Так, Юлі подобався той флірт, що був між ними. Але здоровий глузд підказував їй, що краще зупинитися. Бо Роману явно не потрібні серйозні стосунки, а Юля… Юля ще ніколи не закохувалася по справжньому, але зараз розуміла, що у її серці починає швидко зароджуватися якесь абсолютно унікальне тепле почуття до нового керівника її офісу.

 

А завтра о 8:00 буде нова глава дилогії “ТУР ЗА КОХАННЯМ”. Чекаєте?

❤️УРИВОК З НОВОГО РОЗДІЛУ:❤️

— У нас з Єгором нічого не було, — впевнено перебила його дівчина.
— Ага, так я й повірив! — фиркнув Матвій.
— Навіщо мені брехати?
— Не знаю, може зізнатися соромно! — Матвій кинув на дівчину швидкий погляд, а його очі спалахнули злістю. — Чи боїшся, що допомагати не буду.
Ксюша відчувала, що закипає від обурення та роздратовано відвернулася до вікна. Після такої заяви розповідати Матвію про вагітність враз перехотілося. Мабуть, він буде думати, що це дитина Єгора. Та й чи потрібен Матвію цей малюк? Навіщо намагатися прив’язати до себе чоловіка в такий спосіб? Якщо він не хоче відновлювати стосунки — це його право. Ксюша проковтнула образу і спокійно промовила:
— Можеш не вірити, але я кажу правду. До Єгора я вже давно не відчуваю нічого, окрім огиди. А після того, що було в Одесі… Після тебе жодного іншого чоловіка я вже не хочу.

Ще більше анонсів, новин і смаколиків для читачів можна знайти на МОЇЙ СТОРІНЦІ ФЕЙСБУК. Приєднуйтеся до нашої дружньої компанії!

 

Бажаю приємного читання, мирного неба і вдалого тижня!

Все буде Україна!

Ваша Оксана Мрійченко )

Оригінал статті на Букнет: ⚡2000+⚡ і приємності для читачів )

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"