​​​​​​​запрошую у Фонд Фантастики Букнет

​​​​​​​запрошую у Фонд Фантастики Букнет

​​​​​​​запрошую у Фонд Фантастики Букнет

Доброго дня, шановні любителі фентезі та фантастики!

Мені подобається, що українці об’єднані зараз, хай і за таких сумних обставин. Однак я хочу, щоб ми об’єднувалися не лише перед спільним ворогом, але й навколо чогось хорошого, тому започаткував цікаву, я б сказав, чудову ініціативу — “Фонд Фантастики Букнет”.

Мета ініціативи:

Привернути увагу користувачів Букнету та потенційних читачів з соціальних мереж до сучасних письменників фентезі та фантастики на Букнет. Створювати довіру до авторів та популяризувати жанрову літературу.

Як стати учасником?

Твір у жанрі фантастики чи фентезі (крім любовного та еротичного) розміщується під тегом (у тексті є:) “фонд фантастики”.

Читач, прочитавши один твір з таким тегом, зможе знайти багато інших цікавих творів. Нові користувачі, що прийдуть на сайт за зовнішньою рекламою, зможуть затриматися на сайті, тому що не доведеться вишукувати щось цікаве серед сучасних любовних романів.

Як розмістити на обкладинці лейбл Фонду?

Логотип можуть розміщувати лише ті автори, які правильно оформлюють пряму мову, вичитують граматичні, пунктуаційні та стилістичні помилки. Лейбл Фонду — це знак якості. Щоб отримати лейбл, потрібно заповнити гугл-форму.

Кожен автор розуміє, що ми конкуренти у боротьбі за увагу читача, проте зараз важливо створити довіру у читачів. Довірившись одному автору, читач з більшою вірогідністю довіриться й іншому. Таким чином кожен з нас формуватиме не тільки власну аудиторію, але й вкладатиметься у формування індустрії в Україні чи принаймні на Букнет.

В соціальних мережах я буду публікувати лінки та інформацію про твори учасників, щоб створювати трафік на сайт. Інстаграм, Телеграм. Для цього потрібно заповнити гугл-форму. Можлива реклама за мій рахунок.

 

Перші учасники

Макс Закревський

Абсурдна Ліліт

Віталій Партицький

 

Успіх одного з нас — це успіх усіх!

 

Більше інформації тут

Питання та відповіді в коментарях, або у авторському чаті в Телеграм

Оригінал статті на Букнет: ​​​​​​​запрошую у Фонд Фантастики Букнет

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"