​​​​​​​запрошую у Фонд Фантастики Букнет

​​​​​​​запрошую у Фонд Фантастики Букнет

​​​​​​​запрошую у Фонд Фантастики Букнет

Доброго дня, шановні любителі фентезі та фантастики!

Мені подобається, що українці об’єднані зараз, хай і за таких сумних обставин. Однак я хочу, щоб ми об’єднувалися не лише перед спільним ворогом, але й навколо чогось хорошого, тому започаткував цікаву, я б сказав, чудову ініціативу — “Фонд Фантастики Букнет”.

Мета ініціативи:

Привернути увагу користувачів Букнету та потенційних читачів з соціальних мереж до сучасних письменників фентезі та фантастики на Букнет. Створювати довіру до авторів та популяризувати жанрову літературу.

Як стати учасником?

Твір у жанрі фантастики чи фентезі (крім любовного та еротичного) розміщується під тегом (у тексті є:) “фонд фантастики”.

Читач, прочитавши один твір з таким тегом, зможе знайти багато інших цікавих творів. Нові користувачі, що прийдуть на сайт за зовнішньою рекламою, зможуть затриматися на сайті, тому що не доведеться вишукувати щось цікаве серед сучасних любовних романів.

Як розмістити на обкладинці лейбл Фонду?

Логотип можуть розміщувати лише ті автори, які правильно оформлюють пряму мову, вичитують граматичні, пунктуаційні та стилістичні помилки. Лейбл Фонду — це знак якості. Щоб отримати лейбл, потрібно заповнити гугл-форму.

Кожен автор розуміє, що ми конкуренти у боротьбі за увагу читача, проте зараз важливо створити довіру у читачів. Довірившись одному автору, читач з більшою вірогідністю довіриться й іншому. Таким чином кожен з нас формуватиме не тільки власну аудиторію, але й вкладатиметься у формування індустрії в Україні чи принаймні на Букнет.

В соціальних мережах я буду публікувати лінки та інформацію про твори учасників, щоб створювати трафік на сайт. Інстаграм, Телеграм. Для цього потрібно заповнити гугл-форму. Можлива реклама за мій рахунок.

 

Перші учасники

Макс Закревський

Абсурдна Ліліт

Віталій Партицький

 

Успіх одного з нас — це успіх усіх!

 

Більше інформації тут

Питання та відповіді в коментарях, або у авторському чаті в Телеграм

Оригінал статті на Букнет: ​​​​​​​запрошую у Фонд Фантастики Букнет

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"