Ґванца Джобава відвідала Книжковий Арсенал

Ґванца Джобава відвідала Книжковий Арсенал

Віце-президентка Міжнародної асоціації видавців Ґванца Джобава приїхала до Києва, щоб відвідати Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал-2023». 

 

На своїй сторінці в соцмережі Ґванца розповіла, що відколи почалася війна, вона мріяла приїхати до Києва, щоб разом зі своїми українськими колегами, друзями та хоробрим українським народом святкувати перемогу України. 

 

Але коли дізналася, що Книжковий Арсенал планує провести фестиваль у червні 2023 року, вирішила, що це чудова нагода відвідати Україну вже зараз. 

 

До столиці Ґванца Джобава завітала разом із письменником і журналістом Раті Муджірі.

 

«Я тут, щоб підтримати наших українських друзів і колег у їхньому сміливому рішенні провести фестиваль під час війни від імені Міжнародної асоціації видавців (де нашим дорогоцінним членом є Україна) як віце-президент цієї організації, від імені грузинського видавництва Intelecti та грузинського народу в цілому», — написала Ґванца.

 

Протягом наступних кількох днів Ґванца та Раті візьмуть участь у кількох заходах Книжкового Арсеналу, зокрема в професійному семінарі для видавців про можливості міжнародної співпраці.

 

Ґванца Джобава — Віце-президентка Міжнародної асоціації видавців та колишня президентка Грузинської асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів. Обіймає посаду керівниці відділу міжнародних зв’язків у видавництві Intelekti Publishing, одному з провідних видавництв Грузії. Окрім того, Ґванца є поеткою та перекладачкою, членкинею Міжнародної мережі видавчинь PublisHer.

 

Фото: Мистецький Арсенал

 

Оригінал статті на Suspilne: Ґванца Джобава відвідала Книжковий Арсенал

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"