І я туди ж

І я туди ж
Наслідуючи приклад своїх колег, я вирішила розповісти про книги, які є у моїй бібліотеці. Ніколи не писала рекомендацій і читаю здебільшого мовчки, але ця історія настільки захопила мене, що вирішила поділитися своїми враженнями. Любовний роман “Дружина султана. Хто з нас династія?” Юліанни Бойлук одразу переносить у світ східних розкошів, традицій, дорогого шовку та смачного лукуму.
Залишу Вам анотацію:
Зміни не завжди на краще… Я зрозуміла це тоді, коли рідні брати почали війну за престол, а мій наречений загинув у день нашого весілля. В той день загинула моя надія на краще: у нашій імперії вдові не належить пізнати щастя вдруге. Я – птаха в золотій клітці, безсила у власному житті. Та все змінилося у день державного перевороту. Тепер мої брати мертві, як і всі члени нашої династії, а на престол зійшов нащадок іншого роду. Чому він не вбиває мене? Яку має пропозицію? Чи місце мені, султані покійної династії, при його гаремі? І що буде, якщо він дізнається мою таємницю?
Запрошую всіх поринути у цю надзвичайна історію, впевнена, Вам сподобається.
Оригінал статті на Букнет: І я туди ж
Блог
Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕНУ номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost
Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене
«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс
Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 роціУ 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом
Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету СШААмериканський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.