І там справді три слова!
![І там справді три слова! І там справді три слова!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
І там справді три слова!
Що почитати на вихідних для релаксу?
Важливо: Почнеться публікація нового СЛР, тому продовження будуть скоріш за все через день. Але великі 🙂
От і друга перешкода подолана. Ружена знає повне ім’я Вови-три-слова. І там справді три слова. А як вона дізналася – читайте й коментуйте. Занурюйтесь в атмосферу середньовічної таверни й знайомитеся ще з однією посіпакою Темного Володаря.
як написала Читачка ВЕРОНІКА” О, дуже цікаво! Я так і зрозуміла, що над стосунками їм ще потрібно буде багато працювати. Буду чекати і слідкувати за оновленнями.”
Уривочок з розділу і трохи візуалізації для атмосфери:
“Змій викривально вказав на мене рукою.
-А що я казав, га? Скажи тепер, що від них не одні неприємності та горе. Вона ще й пишається тим, що нічого до тебе не відчуває, а користується тобою як власною річчю.
-Шо б ти понімав, Змію. – зверхньо кинув Привид. – Вона ля бель дам сан мерсі. Безжальна красуня тобто. Типаж такий, тут по ньому всі з ума посходили, а красунь мало, безжальних і того менше. Про них поеми пишуть і менестрелі співають.
-І зовсім не треба мені такого щастя. – аж сахнувся від нього Змій, ніби боявся підхопити небезпечну інфекцію. – Співати я й сам можу, але в домі таке не винесу й пів години. Втечу світ за очі..
-Не зарікайся. Хоча таких мало, тобі може й не дістатися. На всіх не вистачить. Лахудри теж мають право на щастя.
Вони пішли вже далеко вперед, і я більше не чула їх маячні. У мене уже руки відвалювалися – тягти того меча за собою.
Ото одоробло. Його ж підняти не можна, як ним ще й битися?
Нарешті ці знавці жінок помітили, що мене з ними немає.
Приємно було дивитися, як вони почали панічно оглядатися навкруги замість того, щоб просто глянути назад.”
Підписуйтесь тут (клікабельно) – щоб не пропустити оновлення.
Сьогодні близько 19 години за Київським часом буде оновлення “гарбуза” – щоб не страшно читати вночі, але вже було достатньо темно надворі 🙂 Ходить Гарбуз по городу
Оригінал статті на Букнет: І там справді три слова!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.