І пів року не пройшло)

І пів року не пройшло)

І пів року не пройшло)

Поспішаю повідомити новину – «Королева без королівства» завершена! Фух, і пів року не пройшло 😀 

Тож, хто там полюбляє читати закінчені історії – ласкаво прошу! 

 

Оленко, дякую тобі за підтримку та копняки! Завдяки тобі, книга добігла кінця, вже друга)) 

 

 

Найближчим часом в моєму виконанні з’явиться ще одна книга: «Творець (не) своєї долі»,  в незмінному для мене жанрі – фентезі. Історія входить до збірки «Світ меча та магії», вона не є продовженням минулої, а існує як окрема книга. Просто деякі деталі переплітаються між собою) 

 

АНОТАЦІЯ:

 

«Ти – творець своєї долі» – неодноразово повторювала мама, що і викарбувалось у моїй пам’яті як незгасле кредо. Та чи так все просто? А що, коли я, наче сліпе кошеня слідує своєму призначенню і творю мільйони життів, тільки не свою? Я, як лялькар, смикаю за ниточки, направляю їх вчинки так, як мені заманеться. 

 

Ні, я не всемогутня, тільки вчусь. Хтось, також веде мене по життю, змушуючи робити справу. А що таке – життя? Це вічна боротьба. Я буду боротись. Я не готова поховати своє кохання під безмежним буттям. Це доля? Ні, я сама і є – доля!  Щоправда, жителі світу меча та магії кличуть мене трохи інакше – верховна богиня пантеону, Алена. 

 

Дякую за увагу) 

Оригінал статті на Букнет: І пів року не пройшло)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"