Італієць вирішив жити, як гобіт — і його підтримали актори фільму “Володар перстнів”

Італієць вирішив жити, як гобіт — і його підтримали актори фільму “Володар перстнів”

Ніколя Джентіле 37 років, він кондитер. І нещодавно він вирішив жити як гобіт — вигаданий герой творів Джона Толкіна, повідомляє The Guardian.

Чоловік придбав землю в сільській місцевості Буккьяніко і почав разом з дружиною створювати власну версію Шира, містечка, де за книгою Толкіна мешкали гобіти. Італієць не тільки одягається в стилі персонажа фентезі, але і живе в будинку з круглими вікнами та дверима, подібному на ті, що були побудовані в Новій Зеландії для зйомок трилогії “Володар перстнів”.

27 серпня чоловік зібрав групу друзів, які переодяглись у ельфів, гномів, чарівника і гобітів і відправився в подорож довжиною 200 кілометрів з Кьети в Неаполь. Шанувальники Джона Толкіна перетнули гори і річки, щоб кинути в кратер вулкана Везувій власний “Єдиний Перстень”.

“Нещодавно я зрозумів, що книг і фільмів вже недостатньо, щоб задовольнити мою пристрасть до жанру фентезі і зокрема до саги “Володар перстнів”. Я вирішив, що сам хочу жити як гобіт і насолоджуватися цим “, — розповів Джентіле.

Чоловік планує перетворити свою ділянку в село хоббітів з власним пабом “Зелений дракон” і копією будинку Більбо Беггінса. Він вважає, що розмірений темп життя людей в Буккьяніко не надто відрізняється від побуту героїв фентезі: вони так само близькі до природи, люблять влаштовувати фестивалі та танцювальні вечори і навіть одягаються як гобіти.

“Багато хто сміється з нас. Дехто думає, що я намагаюся втекти від реальності, але це не так. Я живу своєю мрією, своєю пригодою. Купивши цю ділянку землі, я переніс її з цієї реальності, яка мені не подобається, і роблю її такою, як хочу”, — каже Ніколя Джентіле.

Будинки для інших поселенців планують побудудувати, зібравши кошти краудфандингом. Усі споруди обладнають сонячними панелями — турбота про екологію стане ключовою умовою проживання в поселенні.

Свій похід до Везувію Джентіле називає не просто розвагою, а нагадуванням про те, що Земля знаходиться в небезпечній кліматичної ситуації і це — не менша загроза, ніж Саурон для Середзем’я.

Підтримали італійця і актори трилогії “Володар перстнів”. Виконавець ролі Фродо Елайджа Вуд закликав підписників допомогти Ніколя здійснити свій план і заявив про готовність приїхати до нього в гості. Також на ініціативу звернули увагу Шон Естін, який зіграв гобіта Сема Гемджі, і Біллі Бойд, що у фільмі мав роль Перегріна Тука.

Оригінал статті на Читомо: Італієць вирішив жити, як гобіт — і його підтримали актори фільму “Володар перстнів”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Люди – слабкі (+тест на уважність)

– Хто ці вони? – страх минув, роздратування чоловіка наростало. В нього були набагато нагальніші проблеми, ніж розбиратися у дивакуватості інших людей.

– Вони,- сказав лікар і тикнув у небо. Ділліх хотів сказати ущипливо,

Життєве

зі збірки поезій “Маяк”

Світло струменіє,
Тиха вітру мова,
Неба синь темніє,
Вікон рам будова.

Вечір за порогом,
Обрій красять хмари.
Підеш далі… «З Богом!» —
Серця смисл ударів…

Скрізь дива лічити,
Диханням

Всіх врятує світанок

Колись давно я писала блог з обіцянкою витягнути на світ божий запилений образ романтичного вампіра. 

Почитати мої давнішні роздуми можна тут 

І як би я не іронізувала над сюжетом таких книг чи самим образом кропивців,

Коректор текстів

Часто отримую скарги на грамотність своїх текстів. Ця проблема моя відома. Але маю думку віддати свої тексти коректору. Хто має досвід? Поділіться нюансами, що по чому і т.п.

“В горі та радості”. Річниця та фотоекскурсія.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Загалом я ніколи не відзначала ніяких дат, річниць на Букнет, але сьогодні чомусь звернула увагу, що моєму експерименту в детективному жанрі “В горі та радості” рівно два роки та один

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"