Історія яка полонила моє серце)+ знижка Solo Мія)
![Історія яка полонила моє серце)+ знижка Solo Мія) Історія яка полонила моє серце)+ знижка Solo Мія)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1656778754_7561182.jpg)
Історія яка полонила моє серце)+ знижка Solo Мія)
Ви знаєте, що я полюбляю закручені сюжети. Саме на такий я натрапила нещодавно.
Інга втекла від свого минулого життя, але за декілька років воно її наздогнало. І що найцікавіше, дівчина не знайшла кращого життя, а навпаки, потрапила в тенета тирана. А старе життя наздогнало її в якості охоронця, і скажу відверто я тримаю кулачки за Єгора, він кремінь.
Історія заплутана, все як я люблю)))
(картинка кликабельна)
Шматочок:
– Інго! Іди сюди, познайомлю тебе з твоїм новим охоронцем! – голос мого чоловіка вириває мене з важких, тягучих, мов зіпсована карамель, думок.
Новий охоронець! Як весело! Вже двоє “старих” стали колишніми, як говорить Іван “через мою стервозність”. Що ж, цей на черзі.
Заходжу в нашу вітальню, навмисне “одягнувши” зневажливий та зверхній вираз обличчя. Я нічого не маю проти охоронців, та вважаю, що мого особистого простору – вже й так менше сірникової коробки – і звужувати його через цілодобову охорону просто злочин.
– Єгоре, це Інга. В неї важкий характер, але такий мовчун, як ти, точно їй сподобається. – піднімаю очі, ховаючи іронічну посмішку і в ту ж мить відчуваю, наче на мене хтось вилив відро окропу. Стає нестерпно гаряче, обличчя палає, а в грудях застигає останній ковток повітря.
Переді мною той, хто вже п’ять років не полишає моїх думок. Той, хто залишив мене тоді, коли його плече було найбільш потрібним. Той, без кого я не могла дихати… А коли майже навчилась – він з’явився знову! Боже, якщо ти є, зроби щоб це був сон!
Я просто стою. В мене немає слів. Що можна сказати в такій ситуації? І у відповідь я чую холодно-професійне:
– Покажіть будь ласка дім і вашу кімнату, для якісної роботи мені потрібно орієнтуватись тут…
І сьогодні можна придбати історію Соломії та Іллі зі знижкою 25%
(картинки кликабельні)
Всім миру!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Ваша Каміла
Оригінал статті на Букнет: Історія яка полонила моє серце)+ знижка Solo Мія)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.