Історія яка полонила моє серце)+ знижка Solo Мія)

Історія яка полонила моє серце)+ знижка Solo Мія)

Історія яка полонила моє серце)+ знижка Solo Мія)

 

Ви знаєте, що  я полюбляю закручені сюжети. Саме на такий я натрапила нещодавно.

 Інга втекла від свого минулого життя, але за декілька років воно її наздогнало. І що найцікавіше, дівчина не знайшла кращого життя, а навпаки, потрапила в тенета тирана. А старе життя наздогнало її в якості охоронця, і скажу відверто я тримаю кулачки за Єгора, він кремінь.

Історія заплутана, все як я люблю))) 

(картинка кликабельна)

Шматочок:

– Інго! Іди сюди, познайомлю тебе з твоїм новим охоронцем! – голос мого чоловіка вириває мене з важких, тягучих, мов  зіпсована карамель, думок.  

Новий охоронець! Як весело! Вже двоє “старих” стали колишніми, як говорить Іван “через мою стервозність”. Що ж, цей на черзі.  

 

Заходжу в нашу вітальню, навмисне “одягнувши” зневажливий та зверхній вираз обличчя. Я нічого не маю проти охоронців, та вважаю, що мого особистого простору – вже й так менше сірникової коробки – і звужувати його через цілодобову охорону просто злочин.  

 

– Єгоре, це Інга. В неї важкий характер, але такий мовчун, як ти, точно їй сподобається. – піднімаю очі, ховаючи іронічну посмішку і в ту ж мить відчуваю, наче на мене хтось вилив відро окропу. Стає нестерпно гаряче, обличчя палає, а в грудях застигає останній ковток повітря.  

 

Переді мною той, хто вже п’ять років не полишає моїх думок. Той, хто залишив мене тоді, коли його плече було найбільш потрібним. Той, без кого я не могла дихати… А коли майже навчилась – він з’явився знову! Боже, якщо ти є, зроби щоб це був сон! 

 

Я просто стою. В мене немає слів. Що можна сказати в такій ситуації? І у відповідь я чую холодно-професійне:  

– Покажіть будь ласка дім і вашу кімнату, для якісної роботи мені потрібно орієнтуватись тут…

І сьогодні можна придбати історію Соломії та Іллі зі знижкою 25%

(картинки кликабельні)

 

 

Всім миру!

 

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

Ваша Каміла

 

Оригінал статті на Букнет: Історія яка полонила моє серце)+ знижка Solo Мія)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"