Історія першого кохання.

Історія першого кохання.
Вітаю, мої Натхненники!
Цікава назва змусила мене зазирнути в книгу, але виплутатися з її полону я вже не змогла і тепер охоче чекаю на кожне продовження.
В основі сюжету лежить ілюзія про те, яким має бути перше кохання. Пристрасним? Ніжним? Натхненним? А що, якщо воно буде токсичним? Або жорстоким?
Анжеліка – юна дівчина з чистим добрим серцем. Досить смілива, поміркована і розумна. Однак, у мить, коли в її житті з’являється кохання, героїня стає не схожою на себе. Заради милого вона охоче жертвує своїми планами і мріями… Але чи відповість він взаємністю? Хто такий і навіщо з’явився в її житті?
Залишається одне питання – він її доля, чи головне випробування?
Книга сповнена веселими діалогами, живою мовою і дуже реалістична. Заходьте – не пошкодуєте!
Уривок і анотація книги для вас:
— Слухаю вас.
— Привіт! Я — Паша.
Ага. І що?
Хотіла так спитати, натомість здивовано промовила:
— Який Паша?
Згодна, не дуже ввічливо вийшло. Але декількох Пашів я таки знала, тому гадала, що це один з них і сподівалася почути прізвище.
Співрозмовник задумався. Певно, згадував, який він Паша. Натомість задумливим голосом видав:
— Та ніби так нічого… Іноді місцями навіть красивий. Мені так казали принаймні. Не знаю, може й збрехали.
Оповідання безкоштовне.
Підписуйтеся на авторку, щоб бути в курсі всіх новин.
І моя сторінка на Букнет
Оригінал статті на Букнет: Історія першого кохання.
Блог
З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжокЗ українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї
Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмаркуНа запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу
За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.