Історія зі смаком світанку

Історія зі смаком світанку

Історія зі смаком світанку

Днями натрапила на одну книгу, яка одразу зачепила струни душі. Емоційно, чуттєво та душевно. Дівчина з’явилася як промінь світла у житті чоловіка. Кохання зародилося у їхніх серцях одночасно й здавалося ніщо не зможе завадити спільному щастю та розлучити їх. Ніщо крім… Герой змушений відмовитися від їхніх стосунків заради брата. Слабка надія на те, що він зможе колись повернутися до коханої зігрівала душу й надавала сил. Проте чи чекатиме дівчина, чи образа підштовхне до обдуманих вчинків, читайте у романі “Назустріч світанку” талановитої Хелен Соул.

Часом доля зводить нас з людьми, які чимось схожі на нас. Схожі душею, планами, мріями. Ми впускаємо їх у своє життя, а потім… Потім доля знову втручається. Вносить корективи у наші спільні плани. Людина зникає, захопивши з собою спокій та мрії.

І звісно уривок для роздумів:

Час спливав повільно, з ретельним вивченням руху стрілки на годиннику. Вона починала мерзнути й вже шкодувала, що одягнула таку легку сукню. Знехтувала комфортом заради образу. За пів години встигла вивчити напам’ять тріщини на кризі та виміряти очима ширину лунок. Телефон мовчав. Як тільки стрілки перетнула межу п’ятої години, Мірра набрала номер Матвія.

Її серце страшенно калатало всередині й, здається, виривалось назовні. Гудки не поспішали змінюватись голосом коханого. Один, другий і черговий дзвінок лишається без відповіді. Мірра стояла на місці, роззираючись довкола у пошуку знайомого обличчя. Мозок відштовхував думки “щось сталося”, але реагувати холоднокровно і стримано вона не могла.

— Він не чує, — говорила вона пошепки до себе. — Може телефон на вібро чи загубив.

Припущення заспокоювали її, але лише зовні. Всередині вирувала буря. Мірра вже не відчувала кінцівок та все ще тупцяла на місці. Здається, всоте набирала номер телефону. На вулиці помітно стемніло. Якщо до п’ятої час тягнувся, тепер вона і не помітила, як минуло кілька годин. Врешті решт, довгі гудки обірвались і тільки но вона встигла розкрити рота, як з іншого кінця слухавки пролунало: “Абонент знаходиться поза зоною досяжності”

Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: Історія зі смаком світанку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"